Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Nálam bőrpírrel és mintha leégtem volna arcon hegesztés után :grin:utána jött a ni 80 ugyanaz a tünet ,és nem egy tankban tekertem belőlük ,így hanyagoltam és ez bevált semmi bajom a fejemen kívül :rofl:jó egy kicsit híztam is de az is a kanthaltól lenne ? :flushed:

Most, hogy írod, az SS clapton nekem is fém ízű. Mondjuk a ni80 nem, de az meg olyan gyorsan izzik, hogy ahol jó ízt ad, ott meleg. Meg délutánra már köhögök tőle. :thinking:

3 kedvelés

Az Ni80tól is jöttek a plusz kilók :thinking::joy:

2 kedvelés

ja ez van nálam is…

1 kedvelés

Valaki már mondta pár éve, meg írtam is, a fémallergiás cikkben, hogyha telítődik a szervezet akkor így is kiütközhet a fémérzékenység. Szerintem nálam ez lesz. :thinking:

4 kedvelés

Itt nem a voks számított hanem a gyönyörű arcom és testem :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

értem…nos, ha megérkezik az Ni80 tesztelésre akkor 2km-el többet fogok futni naponta :joy:

1 kedvelés

Tessék olvasgatni a cikkeidet mert én is úgy jöttem rá hogy elolvastam :grin:

1 kedvelés

Csak itt lehet okosodni nekem is. :grin::kissing_heart:

szerintem érdemes váltani néha…próbáltam már sok huzal tipust nekem a kanthal D a nyerő dehát kinek mi…

5 kedvelés

Ni90 szálhuzal is van valahol. Még arra rápróbálok azért. Minden másfajta nikkel ötvözet clapton formában van, az már nem pája. Igazad van Jani. :blush:

3 kedvelés

Kan D és elhagyod azt a kis nicet is :rofl:

1 kedvelés

Bizony egész jó a TH-ja…

3 kedvelés

Éreztem is az uccsó keveréseimnél hogy a 6-5 sok​:thinking:már most négyre kevertem :shushing_face:

2 kedvelés

Inkább a nikotin. Bevallom, függő vagyok. :pensive: A nullásról is visszajöttem.

3 kedvelés

A drótkerítésnek is ha lenyeli az ember. De majd kipróbálom a kanthal-t is :sweat_smile:

Nálad kanthalból van a drótkerítés? :thinking:

1 kedvelés

A hatos amit kóstolót kaptam, az ni80al is ütött :slightly_smiling_face:

3-ast használok 5éve és nincs tervbe a csökkentés de ajánlom figyelmedbe a kanthal D-változatát…

1 kedvelés

Összekevered velem :rofl::rofl::rofl: