Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

TĂ©vedĂ©s, az nem fekete hanem gunmetal. KĂŒlönben meg mindek neked, van mĂĄr olyanod :sweat_smile:

1 kedvelés

Naggggyon bevált az intake
eltudnám viselni pl gunmetal színben IS :grinning:
De lehet beszerzek egy fekete dualt belƑle
egy prĂłbĂĄt megĂ©r.
https://www.aliexpress.com/item/1005004762580199.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.5e5f2e0edvhQhz

1 kedvelés

Egy ujjab OBS ,Ăšs Neeko anya most oda van az örömtƑl de azĂšrt letesztelem​:sweat_smile::rofl:


EzĂșton köszönöm a Neekot @Vaperina_Kinga :hugs:

9 kedvelés

Hasznåljåtok egészséggel! :hugs::heart:

4 kedvelés

Köszönöm szépen :hugs:


Így most pàrban vannak

10 kedvelés

CsodĂĄs pĂĄrosĂ­tĂĄsok. :hugs:

2 kedvelés

Egy Ripley :smiley:

2 kedvelés

Nem jött be a Neeko vagy 
?

Jah csak nem ss mint a tiĂšd hanem gunmetal :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

MĂ©g az is megfordult a fejemben, hogy az legyen.
Nekem nagyon bejött. Így kĂ©t nap utĂĄn :smiley:

2 kedvelés

De, imĂĄdtam. :hugs: Csak szeretnĂ©k lejönni az mtl claptonrĂłl. Egyre többet köhögök tƑle. MiĂłta Zolika kĂŒldte a Kayfunt, azĂłta az megy. Én meg közelĂ­tek az 1 ohm felĂ©. :blush: Teljes kategĂłriavĂĄltĂĄst tervezek. 1 ohmos mtl tekerĂ©sek, szƱkebb levegƑzĂ©s, 1 akkus modok. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Neeko is jó szál huzallal
kár volt eladni
persze te tudod


2 kedvelés

Kb Ă©n is itt tartok, de mĂĄr simĂĄn 1 fölött szoktam tekerni. Csak Ășgy magamtĂłl Ă©s direkt :smiley:
A minap meg kicserĂ©ltem a BrĂŒnci afc-t 0.9-esre.

5 kedvelés

Több levegƑ van a Neeko-ban a 4 furat miatt mint ildomos lenne. Volt benne szĂĄlhuzal is, Ășgy is jĂłl szuperĂĄlt. Szerintem csak meguntam. :thinking: De panaszom nincs rĂĄ. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem lehet, hogy kĂĄr volt tĂșladni a V5-ön? Ahogy nĂ©zem kezdene pont jĂł lenni :slightly_smiling_face:

Kanthal csĂłkolom kanthal :wink:

szerintem is kanhalt kell használni


Gondoltam erre is. :slightly_smiling_face: BĂĄr a V5 nem igazĂĄn hiĂĄnyzik. :thinking: Úgy csillogott, hogy kevĂ©s modon nĂ©zett ki jĂłl.

2 kedvelés

Az lesz a következƑ lĂ©pcsƑfok. :hugs:

HĂĄt nekem matt van. De nem adom :sweat_smile: