Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Tényleg ízlik ?
Mert nekem nincs keverőm :slight_smile:
Nekem a futárszolgálat kever :slight_smile:

Tisztelettel

Igen ízlik :smiling_face:kekszes dohányosnak érzem ami nekem pipa​:smiling_face:azt hiszem feliratkoztam “A” boltban ha lesz újból náluk :joy:

Jók lesznek…

Igen az, viszont a varázsösszetevő az a Cookie :slight_smile:

Tisztelettel

És a vanília? :thinking::roll_eyes::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Te megkaptad az Obsidiant?

Tisztelettel

1 kedvelés

Megyek megnézem…

TFA Vanilla Custard : A titkos fegyver.

“Ez hozzáteszi azt a vajas gazdagságot, ami szerintem hiányzik az eredetiből. Ez a vajas íz beszivárog a sütibe, a vajkaramellbe, a karamellbe és a dohányba, és maga mögött hagyja ezt a finom luxusízt, és valóban hitelessé teszi az általunk készített süti tésztát. Megakadályozza, hogy a recept túlságosan kiszáradjon, ami segít ADV-vé tenni. 0,5%-nál pedig csak érintést használunk, mert nem akarunk túl sokat belevinni az ízbe. Szeretnénk, ha a süteménytésztán lenne a hangsúly, ezért fontos, hogy világos legyen, mivel könnyen kicsúszik a kezünkből”

Tisztelettel

5 kedvelés

Hűha :slightly_smiling_face:
Csorog a nyálam, pedig nem vagyok sütis​:slightly_smiling_face:

Tudja valaki, hogy ez melyik fanknak a drip tipje lehet? Most v9 két nagy levegőző nyitva, ez a drip tip, és nagyon jó :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Fanka Deli na olyat ismerek meg Frankó de Néró . De ne légy zavarban amelyik tankodról hiányzik na az :rofl:

1 kedvelés

Köszi, sokat segítettél :slightly_smiling_face::joy:

1 kedvelés

Segítek még nem dl tankról van . Nincs mit :rofl:

1 kedvelés

Van kyfun prime-od ?

Dl tankom sose volt :slightly_smiling_face: lehet nem is egy általam valaha használt tank tartozéka, csak rendeltem valamikor tévedésből és mostanra értem meg rá :joy::slightly_smiling_face:

Azt hiszem neked nem volt olyan,de hasonlít a Jorda B dripemre :grin:

1 kedvelés

Volt… Lehet azé?

Igen arra hasonlít :slight_smile:

Tisztelettel

Nem hasonlit a prime dripre annak fele fém…