Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Jó hát akkor még nem voltam ilyen bátor :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hát dehogynem simán megvedtted… :slightly_smiling_face:

Jaja, a vásárláshoz nem kell bátorság :joy:

1 kedvelés

Tudod taft és a haj még mindig tart :rofl:

1 kedvelés

Vakmerősség :joy:na az kell csak nem bátorság​:joy:

Ó nem, szimplán pénz kérdés :thinking::joy:

De most már elég bátor vagyok, hogy kerdezzek, és spóroljatok nekem :slightly_smiling_face::hugs:

1 kedvelés

Szerintem én spórolok itt mindenkinek a legjobban… :joy:

Khmmm, te megszólalsz és mennek a 10 ezrek :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::joy::hugs::hugs:

1 kedvelés

Igen! Viszont nem a kukába! És ez a nem mindegy!:wink:

1 kedvelés

Nem tudom eddig semmit az ég világon nem vettem amit @Janos_Groszeibl mutatott. Tudjátok proletár hozzá állás :rofl::rofl:

Khm én azt hiszem igen​:face_with_peeking_eye:Ja,és nem bántam meg többször sem :grin:

Nekem egy nem jött be, de azt meg elcseréltem vele másra :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem bántásból mondom . De na ha én leejtenék egy danit akkor szaladjon a közelemből ki merre lát a négyzeten . Tetszenek a dolgok csak nem nekem valók :sweat:

1 kedvelés

@Janos_Groszeibl ajánlására vásároltam be 200 euróért tvgc aromákat. Bár még nem kóstoltam mindet, de nem bántam meg, teljesen jók. Mondjuk nekem maradt a la tabi baffometto az etalon, de mint tudjuk, ez változhat.

2 kedvelés

Cső modokhoz meg egész könnyen csinálok pót darabokat. Illetve sajátot egy ideje várok bizonyos alkatrészeket :face_with_symbols_over_mouth: meg a műszerészre :roll_eyes:

Tudtátok hogy ma “RETRO” napot tartok?
Kanthal,Muji,Trio :joy:néha előveszek ezt-azt :grin:

8 kedvelés

A híres obsidian :joy::slightly_smiling_face::+1:

2 kedvelés

Gyorsítottam az eljáráson picit :grin:és tényleg finom !

Igen, mindenkitől ezt olvasom :joy::slightly_smiling_face:

1 kedvelés