Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ez ugyan olyan…Akkor még gondolkodom… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Amúgy fontos hogy ki legyen kapcsolva? Vagy sokkal jobban merül az aksi?

Szerintem nem meríti állásában.

2 kedvelés

Szerintem se meríti, csak megszokás hogy kikapcsolod

2 kedvelés

Igazad van. Megszokás kérdése. Én nem szoktam, esetleg munkahelyen övtáskában, mert, ha úgy mozdulok megnyodódik a gomb. De egyébként nem szoktam.

2 kedvelés

Mivel van rajta zár így teljesen felesleges kikapcsolni

A danival vigyázni kell, mert akksicsere után nem kell bekapcsolni, a mai napig nem szoktam meg, ez egy szar. :rofl:

1 kedvelés

De ha kikapcsolt állapotban mert ezt ki lehet cserélsz aksit akkor vissza kell kapcsolni.Ez egy szar… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Jó, de akkor ki kell előtte kapcsolni, sehogy nem jó ez, hová raktam a kínai boardokat? :rofl:

1 kedvelés

nekem frozed van, az bír mindent is, @Vaperina_Kinga -nak polished mint írta az is bírja a strapát :slight_smile:. Csak egy “bajom” van vele, hogy bal kézben tartva nem annyira fekszik nekem kézre, de ez egyéni szocprob, ettől még marad :slight_smile:

2 kedvelés

Frosted is van. Ez is mindent kibírós. Ez van Janitol. :blush:

10 kedvelés

Gratulálok vapetárs… használd egészséggel es megelégedéssel…:smiley:

Most nézem, ez nem is olyan nagy sem, mármint méretre

1 kedvelés

Köszönöm szèpen Robi!
Bár itt már megy az agyalgatás a mod tuningon. :laughing:

Nem tudtam pontosan mekkora, de most megnéztem.
27mm x 47mm x 86.5mm és 135 gramm akku nélkül. Ha van rajta tank és benne akku akkor pedig pont kiegyenlítődik a súlyelosztás. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csak vennem kell egyet :smiley:

Ne agyalj @John vágj bele, szép kis mód de nekem nem kell ilyen! :sweat_smile:
Bocsi egy kicsit kiegészítettem! :slightly_smiling_face:

Szerintem itt jók az árak ennyit megérnek! :wave:

1 kedvelés

Nem enged regisztrálni mert nem vagyok Magyarországi lakos…

Ha gondolod, megkérdezem őket, hogy szállítanak-e hozzátok(ha jól látom Erdély) nekem van regisztrációm simán lehet használni :slight_smile:
szerk:az oldal szerint szállítanak Európa szerte, szóval valószínű :slight_smile:

1 kedvelés