Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Segítek benne nincs mit átgondolni hajrá hajrá… :slightly_smiling_face:

Csak páka,és csavarhúzó,azt jó napot? :slightly_smiling_face:Ja meg a deszka. :smiley:

Ennyi…és kész… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A hálám akkor is üldözni fog, míg élsz. :blush: Jókor jött a segítség. Már csak a Hera-k élnek meg a Captain. A Sirius és a Vmate hol működik, hol nem. Nem látom át mikor fogok tudni rendelni, talán idén már igen. Ezért köszönöm. :heart:

3 kedvelés

És milyen modot vennél ? :thinking:

1 kedvelés

Fényes, szinte csillog. :blush: Egyébként nem jellemző a karcosodás.


6 kedvelés

Kayfun x? Velemeny?

Talán még egy Hera-t. :grin: De néztem már a Hadron Lite-ot is, csak itt mondták a Tagok, hogy az anyaghasználata gagyi. Nem tudom egyébként. Már csak 1 akkusokat vennék. De még ráérek ezen agyalni. Meglátjuk mennyi lesz az SZJA visszapénz. :no_mouth:

3 kedvelés

Van egy szépkék Asmodus colossalom?? @Vaperina_Kinga ?

1 kedvelés

Még folyik a tesztelése. Remélem most már meg tudom írni. Egyébként, egy hatalmas háááát… :confused::thinking:

Kedves Kinga! :slightly_smiling_face:
Köszönöm szèpen a válaszod,akkor így már világos,ezt a modot nem lehet kikapcsolni a szokásos,5 vagy 3 klikkes gomb nyomogatásokkal.

1 kedvelés

Én nem próbáltam ki kapcsolni de ezek az elektronikák 7 nyomásra kapcsolnak ki más modban…próbáld ki.

1 kedvelés

A stratumnál is csak úgy tudom Kikapcsolni ahogy @Vaperina_Kinga írta, hiába nyomom akárhányszor :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hát ezen nem csodálkozom kina az kina…

5 után lezár,így 7 klikket nem is enged.
Nem annyira nagy problèma,csak már megszoktam,hogy akkumulátor cserènèl,mindig kikapcsolom a többi modot.

Hát sajnálom cseréljük ki a deszkát dna-ra :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha kicserèlem,akkor ki is tudnám kapcsolni?:slightly_smiling_face:

Bocsánat, csak főzök is. Nem is tudom. :thinking: Nem szeretnék visszaélni a jó sziveddel. Egyszer járt nálam egy Minikin V2, azzal nem igazán tudtam bánni.

1 kedvelés

Igen persze ez deszka függő…

1 kedvelés

Sajnos nem. Én mondjuk el vagyok kikapcsolás nélkül is. De, ha nagyon ki kell kapcsolni, akkor igazából meg lehet oldani. :blush:

2 kedvelés