Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ez 25 juró volt, emellett volt még ammit rta is, az 15 juró lett volna…de rá kerestem neten, qr kód alapján, eredeti oxva termék.

1 kedvelés

Akkor úgy néz ki ez egy ajánlható tank.

Ammit rta 15€-ért :open_mouth: már az, hogy egyáltalán még kapható is csoda

1 kedvelés

Így van.

Nekem jobban bejön az egyenes üveg palástal. Tudom, h így csak 2 ml levest fogad, de igy szebben is néz ki …

1 kedvelés

Expromizer v3 is volt. 15 juró kb…

Mutatott egy 120 ml-es palack longfill levest, amelyen már ott volt a zárjegy. Szóval, kezdődik… a buli…

1 kedvelés

én meg még viccből írtam, hogy zárjegyes alaplé meg ‘bundes tabak geschaft’

1 kedvelés

Kár h nem csináltam ott róla egy fotót…

A macerásságát a top cap és az MTL-DL “váltó”, ha lehet így mondani, szoros kapcsolatára értették. De elképzelhető, hogy nem annak való akinek ezzel problémája volt. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Új liquid vámpírom.


Ha valakinek van vele tapasztalata milyen tekeréssel lehet kimaxolni szivesen várom a javaslatokat mert most ismerkedek az építéssel, de már a gyári tekerccsel is baromi jó izeket ad.

6 kedvelés


Tegnap este óta használom, már a 3-ik tank leves van benne. Eléggé ütős a th-ja is. Mint irtam tegnap is, nem folyik, nem melegszik, nem szörcsög… úgy néz ki, jól megleszek vele…:smiley:

11 kedvelés

Akkor örülünk. :blush:

3 kedvelés

10 kedvelés

Aztaa… Milyen jól néz ki a a Diplomat rta… nem tudom mennyire új, de használd egészséggel…:blush:

2 kedvelés

LED fal:

Rainfall:

(Mingkét kép, egy kicsit olyan “kékes” lett, nem?:wink:)

8 kedvelés


Este van,este van……:smiling_face:

10 kedvelés

A Ming nem rózsaszin ? :rofl: Lehet az alap filter el van állítva de nekem így exponalva tetszik . A Zorkij nak is meg volt a sajátos képvilaga :metal:

…ez most már így marad. Mingig elgépelek valamit.
:grin:

Ahogy kedvem tartja. (És ahogy akkuk vannak töltve.)

9 kedvelés

Sziasztok! Elég “régi motoros” vagyok e-cigi fronton. Szerettem a régi e-cigis fórumot, de sajnos elég halott. Örülök, hogy van egy ilyen platform, ami még működik. Egyelőre kissé nehezen igazodom el rajta, de remélem, idővel megszokom.
A két legutóbbi szerzeményem a képen.
Az Ares2-vel most barátkozunk, jónak tűnik, bár kicsit keveslem a th-t. Én eddig leginkább a Kayfun klónt használtam előszeretettel, üvegszálas masnival. A vattázás eddig nem jött be igazán, de gondoltam, teszek egy próbát az Ares-szel. Kíváncsi leszek, hogy ezzel a tankkal megszeretem-e?

10 kedvelés

Szia!
Kayfuntól ez igen messze lesz…

1 kedvelés