Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

az bizony meg szerettem​:blush::grin:egyenlƑre ennyi majd mĂ©g az aromĂĄkat vĂĄrom majd dobok fel akkor is kĂ©pet​:blush::grin::sweat_smile:

2 kedvelés

PĂĄlinkĂĄs jĂł reggelt mindenkinek!

15 kedvelés

A másnaposságot megelƑzƑ pillanat definiciója a Bergendy zenekar szerint:

  • “Ha a ma lesz a holnap tegnapja
    Tedd a bĂșs emlĂ©ket az ablakba
    Nehogy szomorĂșan gondolj a tegnapra
    Tölts mĂ©g egy kortyot a poharadba!”

(Ma este egy nagyon jĂł kollĂ©gĂĄt fogunk bucsĂșztatni nyugdĂ­jbavonulĂĄsa alkalmĂĄbĂłl.)

13 kedvelés

 és tĂ©nyleg fergeteges volt:

“Nyitva ĂĄllt az ajtĂłnk, bĂĄrki bejöhetett,
LeĂŒlhetett közĂ©nk, ihatott-ehetett.”

11 kedvelés

Ó legközelebb a helyszĂ­nt is kĂ©rnĂ©m :rofl:

1 kedvelés

Szép napot!

11 kedvelés

Nem is rossz ez a dvarw​:blush::grin:na mostmĂĄr lehet gyƱjtenyi egy byka ra is.:sweat_smile:

11 kedvelés

Szép!
EbbƑl ki jött volna​:slightly_smiling_face:

Csak akkor gyƱjts, ha mĂĄsra vĂĄgyakozol, mert jobb nem lesz
 mĂĄr, ha engem kĂ©rdeznĂ©l. :slight_smile:

A Zeus XRTA lemaradt.

10 kedvelés

Kicsit åtnéztem a cuccaimat.
Kicsi nosztalgiĂĄzok. :blush:

Byka v6 v7 v9

10 kedvelés

V6-on Prime drip tipp
 :+1:

Bizony ĂĄm :wink:

1 kedvelés

Hali mindenkinek.
Ha szombat, akkor kamion csere,
Ha kamion csere, akkor az több idƑ, Ha több idƑ , akkor sĂ©ta,
Ha séta, akkor vape shop låtogatås,
Ha vape shop lĂĄtogatĂĄs, akkor mĂĄr vĂĄsĂĄrlĂĄs is,
Mert mindig kell ez meg az
:rofl:
De ilyet még nem tapasztaltam soha. Az eladó hasbol mondta a cuccosok årait
:sweat_smile:


7 kedvelés

KĂ­vĂĄncsi vagyok a vĂ©lemĂ©nyedre errƑl a tankrĂłl. JĂłnak tƱnik a coil alatti Ă©s melletti levegƑáramlĂĄsa, emiatt szerintem az Ă­zeket is igen jĂłl adja
de majd leĂ­rod

3 kedvelés

Azt beszĂ©lik macerĂĄs tank. NĂ©zz elƑtte videĂłt rĂłla.

3 kedvelés



Szerintem nem sok szĂŒksĂ©g lesz a videĂłkra. Kapott is tekerĂ©st az Ășj tank. Kanthal A1, 28ga, sima szĂĄlhuzal, 2.5 magon, 5 menet, 0.8 ohm, 15 watt( ez majd mĂ©g valtozik nĂĄlam) egyenlƑre nagyon jĂłl duruzsol.
Cotton lace 2.5 vatta, Vgod Cubano Silver levessel,(ez megbolondĂ­tva egy hajszĂĄl ĂĄfonyĂĄval).
A kazĂĄn mtl-re allitva,

A kĂ©t legkisebb levegƑzƑ lyuk nyitva. Nekem az Ă­zeket nagyon adja. ÉrzƑdik benne a dohĂĄny, Ă©s kifĂșjĂĄskor az ĂĄfonya is egy szikrĂĄt. A vattĂĄt a deck mellett lesimĂ­tva, a deck fenekĂ©nĂ©l vĂĄgtam el. Így leĂ©r jĂłl a deck aljĂĄig, Ă©s ott kissĂ© szĂ©t is terĂŒl. A tekerĂ©st kb 2 mm-re emeltem fel.

5 kedvelés

Folyni, nem folyik, Ă©s cseppet sem melegszik. GƑz mennyisĂ©g van bƑven. Ahhoz kĂ©pest, hogy 25 mm ĂĄtmĂ©rƑvel rendelkezik, elĂ©g jĂłl adja az Ă­zeket is. TekerĂ©se baromi egyszerƱ, jĂłl kezelhetƑ kazĂĄn. AbszolĂșt nem hangos szĂ­vĂĄskor. Mivel a tekerĂ©s is Ășj, ezĂ©rt enyhe pattogĂĄst hallani, de az engem sohase zavart.

3 kedvelés

na, erre szåmítottam :+1: th milyen?..2mm magassågban mår eléggé a max-ot adhatja. Ha elzårsz minden légnyílåst és beleszívsz ezerrel akkor nem szelel?

1 kedvelés

A tekeres 2 mm-re van emelve deck-tƑl. Th is jĂł. Pont amennyi kell. Nem szelel egyĂĄltalĂĄn, ha elzĂĄrom teljesen a levegƑt, semmi se hallatszik, nincs zĂșgĂĄs, bĂșgĂĄs , semmi sem.

1 kedvelés