Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Ha nem a tied volt, akkor nem. Csak azt hittem, mert Zolika hívott segíeni.

Ja a modra gondolsz! Bocs, csak annyira a mesék világában vagyok most, hogy ezért nem értettem :slightly_smiling_face:
Nem, nem hiányzik. A másik 5-öt használom, egy van építéshez, az tartalék volt egy ideje.
Remélem Neked hasznos!

2 kedvelés

Ja, igen, sok törpéje van. Mert a másiknak az 510 -je körbeforog. A Swagnak meg zavar az a púpja, amikor szerelek. Már tudom, a zöld vége, akkor még félig se merült. Megtaláltam a menüjét is. Három Ah -s akkukat már nem copja le. dolgozik rendesen.

1 kedvelés

Hasznos rajta a refresh funkció is, próbáld ki majd.
@Vaperina_Kinga írt róla egy tesztet, érdemes elolvasni.
Ha megtalálom, linkelem…

Igen, van a menüjében, hogy automatikus, vagy nemtudom mi, manuális, vagy tartós, ezt még nem sikerült megfejteni.

Nem automatikus. Addig tartod nyomva, amíg a kis körön végig megy a piros. Ezt akárhányszor megcsinálhatod egymás után, de sokszor nem érdemes.

2 kedvelés


Atrakció! Egyedül a világon üvegablak a By-ka V7 - en. Ha beválik, akkor lehet esetleg a cellux szalagot kiváltani FBS - sel, vagy valami kétkomponensű ragasztóval. De csak a villanófény hozza ki ennyire.

2 kedvelés

Azt a tesztet én tettem el láb alól, mert rossz helyen volt és kell neki egy ráncfelvarrás. Már készülök rá egy ideje, most akkor belehúzok. Húúú… :blush:

2 kedvelés

Akkor ezért nem találtam :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen, ezért elnézést kérek. Én voltam a bűnös. Hamarosan hozom. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Megvagyok. :slight_smile:

4 kedvelés

Ez most főleg nekem kellett, de jó, hogy megtaláltad. :100: :heart:

2 kedvelés

BUJÉK :tada: :tada: :tada:

11 kedvelés


Még mindig a régi cuccos.
Németből vásárolt liquid, 50/50, 12mg, 10ml, silver-cig nutty soul. A kijelzőn az adatok magunkért beszélnek…:smiley:

8 kedvelés

:slightly_smiling_face:

10 kedvelés

De szép kék az a colossal. :grin:

1 kedvelés

Megbocsájtom, hogy nem ismered hiszen neked nincs​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

De kis csacsi vagy :grin:

1 kedvelés

Ez csacsi vagy öszvér?

1 kedvelés

Colossal, asmodus. :joy:

Amilyen fejet vág, ő már korán elkezdte a bulit.