Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Kedves Éva egyformák vagyunk ezt nem mondod komolyan… :hugs:

Mikor 10-12 szettem volt engem is megszóltak, hogy vajon honnan volt ennyi pénzem, meg, hogy én most ezzel felvágok. Pedig nem is a legdrágább cuccaim voltak sosem. Én max Lost Vape és Yihi-ig jutottam. Aki megszólt annak is annyit tudtam mondani, hogy az én polcomon vannak, de, neked is LEHETNE, ha akarná. Nem akarta, csak valakivel kötekedni akart. Nem ér annyit. Mi szívesen nézzük mitek van, nem az árát, hanem a szépségét!

5 kedvelés

Na jó, én csak azért nem megyek rá, mert nem annyira tetszik, és mert nem akarok most vásárolni :slightly_smiling_face::joy:

1 kedvelés

Aranyos vagy!!!Köszönöm szépen!

1 kedvelés

De ha bejön amire várok, akkor azt meg kell ünnepelni majd valamivel :roll_eyes::slightly_smiling_face:

Kinek mi köze van hozzá? Tudja mindenki hogy dolgozom,arra költöm amire telik. Nálunk is vannak a cégnél irígyek,hogy miből veszek állandóan.
Ma megkérdezte egy kolléga te mennyi fizut kaptál?:rofl::rofl::rofl::rofl:
Fsz közöd van az enyémhez​:grin:(mert szoktam én kultúrált is lenni​:smiling_face:)

Én nem majmolom Janit, én a saját útamon járok: byka, prime, caiman, penon, arti, dani…vagy várjá! :thinking: :joy:

Miaz?Miaz?(az amire gondolok akkor tudok ajánlani valamit)

Én szorítok tudod :crossed_fingers::four_leaf_clover:vanmávalami? :grin:

2 kedvelés

Én se majmolom, de valahogy legtöbbször az jön be, amit ő ajánl​:slightly_smiling_face:

Sajnos még semmi. Lassan mennek a dolgok :roll_eyes:

Ha a majmolás alatt azt értjük, hogy a véleménye közrejátszik egy olyan döntésemben, amiben leginkább ő tud véleményt nyílvánítani, akkor bevállalom! Én majmolom a Janit.

Az összes cuccomból egyedül a prime az, amit nem nála láttam itt először, de már ebben sem vagyok biztos. :thinking: Szóval köszi Jani!

Ez olyan Millenium rta-ás annak nyűgjei nélkül egy probléma alul töltős…LESZ

3 kedvelés

Ezt már néztem :roll_eyes::thinking::slightly_smiling_face:

Rosszul írtad :rofl::rofl::rofl:

2db-om van nagy kayfun rajongó vagyok! Neked szívesen!

Ez egyébként kifejezetten tetszik!

2 kedvelés

Nagyon szép! Gyönyörűen “tiszta” , ha értitek​:grin:

1 kedvelés

Azért írtam,lehet külön-külön,de NÉZTÜK :rofl: