Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Centenary Mods Diplomat MTL RTA

2021-ben 3 Spanyol Vaper mérnök összeállt és megálmodták, majd 2022-ben meg is alapították a Centery Mods nevű céget. 22 év végén 500 példányt piacra dobtak kísérletképpen, és beigazolódni látszik az álom. Pillanatok alatt elkapkodták. Ennyit a cégröl, pár szó a tankról.

Ár-érték arányban jelen pillanatban a legjobb a piacon! 4-5 napon belül kezedbe van Spanyolból. Minden kiegészítő van hozzá.
Anyagminőség, megmunkálás, menetezések, tömítések tökéletesek. Tülörcsiszolt 304 rozsdamentes acél. Impozáns látvány, talán a Dram IV ami hasonló minőséget képvisel esztétikailag. Levegőzése tökéletesen hangolható és a gyűrű is tökéletesen állítható. Ízek tekintetében nem lehet megfogni a 3 különböző harang egyike biztos hozza a kívántat. Dohány, gyümi és desszert vonalon is tökéletes élmény. És mindezt úgy le tudod próbálni, hogy nem megy kárba egy csepp sem! Tekerése, vattázása pofon egyszerű. 2palásttal érkezik a tank. A maga 80 eurós árával verhetetlen jelenleg. Ajánlom mindenkinek aki egy remek, sokrétű RTA-t szeretne magáénak tudni.

Azért találtam két apró negatívumot, de ez lehet csak nekem probléma.
Mivel alsó töltésű a kazán és elég öblösek a harangok így feltöltéshez elég szűk helyünk marad. Legjobb megoldás fecskendő-tű kombó. Ezzel pikk-pakk. 10-50 ml keskeny csőrű flakonnal enyhe anyázással megoldható. Viszont nagy csőrű flakon ill. vödör igencsak felejtős!
A másik ami inkább az én saját negatívumom a driptip. Nekem kicsit széles ami a legnagyobb levegőzésnél ami 2mm ott jön elő dupla, tripla slukknál tompa sípolást vélek. Az alatta lévő levegőzéseknél semmi. Lepróbáltam Millával, Taifun drippel sőt Dvarwos drippnél sem jelentkezik.

8 kedvelés