Bombo Solo Juice - Hazelnut Choco Waffer


Bombo Solo Juice - Hazelnut Choco Waffer

20 ml aroma, 60 ml flakonban

Viper Eliquids/Bombo, Spanyolország

Ajánlott érlelési idő: 5 – 15 nap

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Ha a flakon képe alapján választanád ezt a longfillt, nem biztos, hogy azonnal ráklikkelnél a vásárlásra, mivel felmerülhet benned a kérdés: mennyire tömény, mennyire fog kokszolni a sok csokoládé miatt, stb. Az esetlegesen felmerült kérdések jogosak lehetnek, de ezért vannak ezek az íztesztek hogy megtudjál minél többet a vásárolni kívánt termékekről.

Tehát, a hazelnut choco waffer egy mogyorókrémes tejcsokoládés ostya vagy szeletet, de nevezhetnénk Kinder Bueno szeletnek is, mivel mindkét állítás teljesen megállja a helyét.

A flakon felbontása után, azonnal érződik a mogyoró és a tejcsokoládé keveredése, ami ötvözi a gyártói leírást.

Beszíváskor a mogyoró jellegzetes csonthéjas íze dominál, ami mindvégig érződni fog a gőzölés során. Intenzív és telt jegyeivel, valamint az enyhén megpörkölt karakterével egy mély, gazdag ízréteget ad hozzá, amitől különleges hatást kelt a gőzölés során. A kilégzéskor az ostya ropogós íze és a tejcsokoládé krémessége is megjelenik, ami egy finom, édes és enyhén sós ízprofilt ad a keverékhez. Az édesítés a vártnál kevesebb, mint ahogy én gondoltam, ebből adódóan tökéletesen alkalmassá válik a folyamatos gőzölésre. A Bueno-val való hasonlóság megvan, viszont ez nem annyira édes és „tömény”, ezért inkább a mogyorós nápolyi és a Kinder Bueno közötti részbe sorolnám, amitől még izgalmasabb lesz a termék​:blush:. Mivel már a második flakont párologtatom el tankjaimban, bátran tudom ajánlani a mogyorós csokoládé kedvelőinek, ami szerintem nem fog csalódást okozni. Kokszolás terén sem kell aggódnunk, mivel 40ml elpárologtatása után, még bőven használható volt a tekerés, annak ellenére, hogy egy desszert levesről beszélünk.

Összegzés: A H.C.W (a termék rövidítése​:blush:) tökéletesen ötvözi a csokoládé, a pörkölt mogyoró és az ostya ízeit. Az aroma komplex és gazdag ízprofilja kielégítő élményt nyújt, amely ideális mindennapi használatra, különösen a desszert ízek kedvelői számára.

14 kedvelés

Bakancslistás, ha végre lefogyok annyira, hogy rendelni kell…ami igazán érdekelne, hosszabb távon is megtartja az állagát, ízét?

(Vagy kukoricásodik :grin::roll_eyes: ok, üssetek…)

6 kedvelés

Hosszabb távú értékelést nem tudok mondani, mindig elfogy egy-két hét alatt :wink:

5 kedvelés

Ha finom a bekevert “cucc” sose tudom milyen a hosszútávú kapcsolat velük :joy:

6 kedvelés

Mtl, sacc. 5-6 milli erőset szívok egy nap. Ebből a desszert rész 1-1.5 ml. Ezt kell elosztani pár ízre. A végén én leszek a Crash Test Dummie :roll_eyes::grin:

2 kedvelés

Ez pont az a cucc számomra, amit ha elkezdek használni nem tudom lerakni. Valahogy nem telít el :wink:

5 kedvelés

Ezt az ízt DL-ben nyomom, MTL-ben még nem próbáltam(valamiért)

2 kedvelés

A DL az én tüdőmnek nem tett jót, próbára sem, de tudom, hogy ott nagy fogyasztás, kis oktánszám dominál.
Én meg 18-20 mg-os bonbonocskákat veszek be :grin:

2 kedvelés

Nálam DL-ben 3-as, Mtl-ben 6-os “oktánszám” dominál.

4 kedvelés

Emlékeztek erre a filmre?
image
Tuti hogy @Zoli76 szerepelt benne :smiley:

5 kedvelés

A Bonbo solo julice ből csak ezt próbáltam . Nagyon finom, de én kb hetente 1 tankot tudok belőle szívni!! Számomra nagyon tömény!! Talán napi 10-15 slukk ami jól esik!!

6 kedvelés

Rendezte, írta, szinkronizálta és koreográfiálta :joy:

5 kedvelés

Magamat, mint csokifüggőt ismerve az első szippantást követően átérezve a vázolt élményt a második harapás lenne. Egy fém szipkánál ugye, ezt követően egy-két sor mindig kimaradna a csöves kukoricából…

4 kedvelés

toothless

6 kedvelés

Be kell fogni csavarbehajtóba, és letolni átlapolásos technikával. :joy:

(Ettem már úgy, de csak Kojak-nyalókát​:roll_eyes:ok, 25 éve volt…)

3 kedvelés

Mai képünk címe: Szótá vóna, hogy gyössz, mosok fogat! :joy: :grimacing: :nerd_face:

5 kedvelés

Ehhez már specko fogkefe kell :rofl:

4 kedvelés

Toothpaste Parabens GIF by DrSquatchSoapCo

5 kedvelés