Mtl tankhoz mod,tekerés

Sziasztok! Nem rég vásároltam egy cthulhu hastur mtl rta tankot hozzá illő tekerést és jó íz vissza adásu vattát keresek ,nem igazán van tapasztalatom benne. Új modot is keresek ehez a tankhoz ami nem brutál nagy 1 akksis és jo minőségű “dizájnos”. Ezekben szeretnék segítséget kérni és tapasztalatokat is várok,véleményt ,hogy jó választás volt e ez a tank.

3 kedvelés

Szia!
Modot is gyárt a cthulhu és azzal szép… :slightly_smiling_face:
https://www.vaporism.cz/mody-cthulhu/cthulhu-hastur-88w-tc-mod/

7 kedvelés

Láttam igen, viszont ez már húzós lenne nekem árban.

3 kedvelés

Szerintem érdemes ki spórolni ez való hozzá… :slightly_smiling_face:
de majd jönnek a többiek csak várj :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

@Balazs_Samu_Nagy ö itt a cthulhu szakértő…

7 kedvelés

Szia Kristóf!

Inkább rajongónak mondanám magam, mint szakértőnek. Május óta vépelek, nem gyújtottam rá, ami csak azért előny, mert még élénken emlékszem az indulás nehézségeire…

A Cthulhu cuccok gyönyörűek és rém egyszerűek.
(szvsz ár/érték bajnok)

  • Én imádom:

Az a jó hírem, hogy a lehetőségek száma a végtelenhez közelít és ez a rossz hírem is. Az alábbi kombóval viszont nehéz lenne hibázni:

5 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget,mindenképp rápróbálok.

2 kedvelés

És még nincs is május :sweat_smile:

4 kedvelés

Szia!Hastur minit,vagy sima Hasturt vettél?Nekem a sima van,az szuper!Könnyű építeni,levegősre és szűkre is be lehet lőni.Használtam már sima kanthal,ss,fused clapton huzalokkal is.Mindegyikkel nagyon finom ízeket ad.Super sorb és zivipf muji-val.

4 kedvelés

Szia! Sima hasturt .

2 kedvelés

Szerintem jó választás volt.Egyedül a drip tip volt számomra túl vastag,úgyhogy egy vékonyabbal használom.Azt javaslom,hogy mod választásnál vedd figyelembe,hogy elég magas,úgyhogy valami olyat keress ami nem borul el túl könnyen.

2 kedvelés

nekem is van egy minim meg egy artemisem nagyon jó kis tank mind a 2 ízben super szerintem.:blush::blush:

5 kedvelés

“Lelkem pohara csordúltig lett gyönyörűséggel”

(Pontatlan idézet - Pranca Leone ármádiája. Jó film. A gyalog-galopp előfutára.)

Ezidáig úgy éreztem, túl kevés szó esik ezen a fórumon erről a kíváló manufaktúráról. Az arány javulni látszik.:star_struck:

Itt jegyezném meg, ha lenne valakinél a nagy Hastur tank eladó, rögtön keressen meg, megfogunk egyezni…

Nem igen van eladó és ez sem lehet véletlen.:+1:

6 kedvelés

Az melyik?

Ami szerintem @Kristof nak és @Janchee nak van:

2 kedvelés

Rendben…köszi!

3 kedvelés

Innen van nekem is,de csak fekete van

2 kedvelés

Köszönöm a gyors infot!:+1:

Ha 0km-est veszek, előny az ezüst. A Hastur Mod-om is ezüst. És hát az is fontos, ha “csini” a set.:wink:

3 kedvelés

ezt még nem próbáltam de ami késik nem múlik lehet ki kéne próbálni venni egy ilyen tankot is ha tényleg jó ízre ez is​:wink::blush:

2 kedvelés

Tévedés kizárva. Esztétikum, anyag használat, praktikum 5ös.

Gondolom, mindegyik finom, csak másképp:
Íz intezitás növekszik ha közelebb kerűl a drip tip a tekeréhez, viszont hűvösebb a füst egy hosszabb szűk kéményen keresztűl. Kinek mi jön be, szubjektív. Keresem az arany közép utat…

Csináltam már, hogy különböző tankokat ugyan azzal a levessel kostóltam. Nincs két egyforma élmény…

7 kedvelés