Cthulhu Hastur 88W mod

Sziasztok! :raising_hand_man:t2:

Használ valaki Hastur mod-ot? Hosszútávú tapasztalatokra lennék kíváncsi!

-akkumulátor használat
-hibák
-tartósság
-kopás
-TC
-fw update (elötte/utána)

Köszi

4 kedvelés

Sziasztok!

Több dolog miatt vettem elő ezt a régebbi bejegyzést. Nem régen volt van egy szavazás, többek közt mod témában is és mert ez a poszt mostanáig megválaszolatlan maradt. A megfelelése azért is aktuális, mert a “hosszútávú tapasztalatok”-ra volt kíváncsi @Higgins kolléga anno. Ugyan a kérdésfeltevéskor még javában cigarettáztam, 2021 május elsején álltam át vape üzemmódra és a Hasturt novemberben kaptam születésnapomra, de mostanra kiismertük és megkedveltük egymást.

Persze az is lehet, hogy már nem is kérdés a kérdés, már mindenki megvette és eladta a sajátját…
…kivéve engem. Én nagyon szeretem és meg is osztom Veletek, hogy miért:

  • Mivel az esztétikum nem mérhető, ezért úgy fogalmaznék, “mérhetetlenűl szép” és egyfajta puritán elegancia jellemzi.:heart_eyes: Csak semmi csicsa! Nem sokkal hosszabb mint egy 18650-es, pont tenyérbe simuló. 24mm-ig fogad tankokat lelógás nélkül.

  • Ez az ékszer tükör felülettekkel és izmos falvastagsággal bír, valóban állja a bukfenceket, cserébe van benne anyag, repülőgép aluminium és rozsdamentes acél és nem papír. Nincs rajta festék, de van benne anyag. Nem kopik, gyűrődik. A súlya nettó 166g, azért még asztal, autó, farmerzseb elbírja, nem kell hozzá trélert hívni. Igaz, nem “könnyű” a vaper élet. :grin:


A sw-e kő egyszerű, nincs kb. 30 akárhány menüpont, de valjuk be őszintén, a többség nem programozza szanaszét a modok nagyrészét, “Watt Mode” azt cső. De ami a lényeg:

  • A Hastur Mod-ban viszont kíválóan működik a TC mode, több mint két hónapja tesztelem nagy megelégedéssel, dl és mtl kazánnal is. A lényeg a kalibráción van és a helyes TCR beállításon.


Az akku kezelésről csak közhelyekkel szólhatok, felhasználótól és felhasználástól is függ. Egy 18650-es viszi a munkaidőmet mtl-ben 12W-on és kettő dl-ben 18-20W-on. TC-ben nem vettem észre, hogy kevesebbel is beérné, de hát azok a felejthetetlen láncslukkok!!! Gondolom ezért. :kissing_heart:

Nekem az új firmware-el nem volt és nem is lesz tapasztalatom, mert ami működik azt nem bántom, a jelenlegi pont hogy az egyszerűség ötvözete a praktikummal. nem “verném” szét a mostanit, elvégre vaper lennék, nem pogromozó. :upside_down_face:

Mai áron az első találat 32.000 Ft-ért méri az Eliq.hu-n. Egy új Swag II kb 15.000, de már abból másfél év alatt a harmadikat ropogtatom. Bírom a Swagokat is , de úgy látszik Swagok nem bírnak engem. :thinking:

Nekem így.

9 kedvelés

Köszönjük az írást. Ilyenkor mindig rá kívánok egy zöldre… :+1: :+1:

2 kedvelés

Pár hetes tapasztalattal ugyan de meg tudom erősíteni a leírásod. Tökéletesen működik és tényleg gyönyörű

4 kedvelés

Nekem nincs (még​:thinking::slightly_smiling_face:), de tényleg nagyon szép!

1 kedvelés

Ne csináljátok ezt,mert tetszett régebben is :thinking: amúgyis 18650 :thinking: :joy:

Meg amúgy sincs rá kazánom :rofl::rofl:

1 kedvelés


7 kedvelés

A ZÖD tetszik… :joy:

Silver! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Mindegy,valamelyik :rofl:

Nem fogsz találni hozzá Ződ kazánt csak szivárványost :smiley:

Nem használnám csak dísznek…mást használok. :grin:

De akkor kerti dísz! :smiley: A házba csakis silver

1 kedvelés

Biztos hogy elmegy egy akkuval egy napig ? :thinking:De én szívom fújom ha kell,ha nem​:grin::grin:így szoktam őrlődni :smiling_face:

1 kedvelés

Kertész is vagyok…de tényleg szép na…csak valahogy kimaradt

Nem, de egy tartalék aksi és már nincs is probléma :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hmmm​:thinking:az van pár ,de akkor is :rofl::rofl::rofl:

viszel aksit nem mindegy mennyi van a tatyóban?

1 kedvelés

76 juró :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:
.
.
.
.
.
enter :grin: