Mtl rta-rda építés

Sziasztok!
Megvettem életem első rda-ját, viszont eddig csak rta-kat építgettem.
Mi a különbség a két építés között, mire kell figyelni?
Köszönöm a segítséget

Kiegészítés: Vandy Vape Requiem-ről lenne szó, dripperként használnám, kizárólag otthon, íz-tesztre

3 kedvelés

Szia!Ha elfér rakj bele picit több vattát,több vatta nagyobb puffer,meg én pl olyan huzzalal épitem az rda mat,hogy tudjam tc be használni így nem égetem meg még véletlen sem a vattát.
Am ami észrevétel,hogy rta ba 9/10 akár több napig is egy adott íz addig rda ba 10/10 ről indúl és kb 5-6 óra múlva igencsak leredukálódik 7-8/10 re, legalábbis én ezt vettem észre,szval nálam az rda vattát jobban eszi,meg persze a levest is.A coil ugyanaz 28 vagy 30ga Ni80,ha tc zek 28-30ga ss nálam.Jó gőzöléseket kívánok!

7 kedvelés

Szia! Tekerés ugyanaz. A vattázás már egyszerűbb. Nem kell trükközni, mint a tankoknál. Persze itt sem mindegy hogy milyen vastag pamacsot húzol be a tekerésbe. Megritkítod a végét, be a lötyitároló árokba és kész. Itt a vatta pufferként működik. Ha konkrétan megvan az rda, akkor könnyebb írni az esetleges fortélyokról.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.