Mtl poris tank

Egy ilyen ceruza-szerű apró izéről nem tudok komoly dolgot hinni. Ennek még a teljesítménye sem állítható? A porlasztók ára tiszta pénzlehúzás. De van, aki idekenkedik az újraépítőstől, meg kezdőknek általában itt nem ajánlják. Az igaz, ha magad tekered-vattázod, ahányféle huzal, annyi féle íz. De a legjobb ízeket is csak abból lehet kihozni pl. fused clapton huzallal. Igaz, a porit csak megveszed, és kicseréled. Azt írják egyesek, talán van, amelyik egy hónapig is jó. Én ebben nem hiszek. Amit magam tekerek, azon látom, már 3-4 nap után milyen kokszos. Ráadásul a porlasztókban levő nagyon kevés vatta még hamarabb megég, mint az építősben. Kivéve a kerámia betéteseket, azok meg arany árban vannak. A rárakódott koksztól én például már 1hét után nem érzem az ízt, csak büdös olajos hal íze kezd lenni. Nálam a Siren2 - ben újabban már 3-4 naponta vattázom. Ebben a tankban a koksz leégetése, újravattázás iszonyatosan könnyű. Csak éppen a szétszedéshez franciakulcs kell. Azzal tudom széttekerni a bajonettzárjánál fogva. Régebben kombináltfogóval próbálkoztam, és mindig összetörtem vele az üveg palástját. Szóval nem tudom, a nejed mennyire műszaki beállítottságú, az rta tankhoz némi szerszámozottság kell. a porlasztócsere viszont puszta kézzel végrehajtható. Na meg egy komolyabb szett ára is 20-30 ezer körül kezdődik.

1 kedvelés