Mtl poris tank

Sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy a hűsítős leveseket nem adja ki az mtl poris tank mi jót lehetne csinálni vajon? Magyarul mtl porlasztós tankba nem érzem a hűs leveseket pl heisenberget.

2 kedvelés

erről a készülékről van szó az asszony nem érzi a hűs leveseket ebben,na most vagy veszek másik gépet neki pl mtl rta tankot moddal együtt vagy komplett poris tankot mtl ben ami jó lehet.

1 kedvelés

Egy ilyen ceruza-szerű apró izéről nem tudok komoly dolgot hinni. Ennek még a teljesítménye sem állítható? A porlasztók ára tiszta pénzlehúzás. De van, aki idekenkedik az újraépítőstől, meg kezdőknek általában itt nem ajánlják. Az igaz, ha magad tekered-vattázod, ahányféle huzal, annyi féle íz. De a legjobb ízeket is csak abból lehet kihozni pl. fused clapton huzallal. Igaz, a porit csak megveszed, és kicseréled. Azt írják egyesek, talán van, amelyik egy hónapig is jó. Én ebben nem hiszek. Amit magam tekerek, azon látom, már 3-4 nap után milyen kokszos. Ráadásul a porlasztókban levő nagyon kevés vatta még hamarabb megég, mint az építősben. Kivéve a kerámia betéteseket, azok meg arany árban vannak. A rárakódott koksztól én például már 1hét után nem érzem az ízt, csak büdös olajos hal íze kezd lenni. Nálam a Siren2 - ben újabban már 3-4 naponta vattázom. Ebben a tankban a koksz leégetése, újravattázás iszonyatosan könnyű. Csak éppen a szétszedéshez franciakulcs kell. Azzal tudom széttekerni a bajonettzárjánál fogva. Régebben kombináltfogóval próbálkoztam, és mindig összetörtem vele az üveg palástját. Szóval nem tudom, a nejed mennyire műszaki beállítottságú, az rta tankhoz némi szerszámozottság kell. a porlasztócsere viszont puszta kézzel végrehajtható. Na meg egy komolyabb szett ára is 20-30 ezer körül kezdődik.

1 kedvelés

nem állítható belső akksis kis kezdő szett de nem az igazi el is ajándékoztam amúgy az asszonyé volt annó ez a kis cigi​:wink::grinning:

Azóta egy fél év eltelt. Mi lett helyette? Azzal meg van elégedve? Már csak kíváncsiságból. Csak találgatom, hogy valamilyen megoldást csak találtatok. Ha már a kérdés fel lett téve, és a téma nincs még lezárva.

1 kedvelés

tekerem neki a kizoku limitet meg van a vaporesso gtx tankja még az poris csak​:wink:de el van vele az asszony.

1 kedvelés

poris tankok közül egyedül a wenaxot ajánlom abból van 2 db is itthol poris 0,6 osat szeretem benne tökéletes és sokáig bírja​:grinning::wink:

1 kedvelés

En most nyers leszek:

  1. ha talasz valami megoldast ami (az amugy nem olcso) poris tankot husito visszaadosabba teszi akkor hajra (nem kotozkodom, csak en nem igazan latom a megoldast)
  2. bevallalod, hogy megveszed es egy darabig megepided a parodnak a tekerest (es persze meg is tanitod Ot kesobb, hogy meg tudja csinalni akar neked is amikor a delirium miatt nem vagy ra kepes :stuck_out_tongue_winking_eye: ).

En nem latok mas variaciot. Illetve van a csillagzott resz: extra husito/mentol.

A dontes a tietek.

UI: nem reagalt topicot ujitott a rendszer. Bocsi, latom megoldodott :smiley:

1 kedvelés

mióta a kizokut szívja azért jóval jobb ízre a tank mint egy poris ugye de viszont az építés felé nem hajlik az asszony de nem sokból tart megcsinálni neki de igen megoldódott minden már​:wink::grinning:meg szeretem én megépíteni neki a tankot​:wink:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.