MTL kezdő vagyok.

Szisztok! Teljesen kezdő vagyok a témában de egy kis olvasgatás után egy innokin coolfire z60 mod kit-el szemezgetek. Kezdőként jó választás vagy inkább mást ajánlanátok? MTL felhasználásra lenne…jelenleg napi 1 doboz cigi megy el, az kb 12mg nikotin? vagy menjek feljebbi vagy lentebbi tartományba? Illetve hol vásároljak be mert a pénz is számit :slight_smile: Köszi előre is minden jó tanácsot !

2 kedvelés

Szia! Én inkább Z80-at javaslom. Beépített akku nem biztos, hogy lehozza a napot.

3 kedvelés

A nikotint nehéz megmondani, ezért célszerű az elején kis mennyiségben venni kész liquidet különböző erősségben, aztán tesztelni. A kis mennyiség az mondjuk 10ml per egyfajta.

Kumulusvape.fr -en nézz szét, kezdő kupon -5 eur BIENVENUE, 50 eur felett ingyenes szállítás, kb 5 nap. Minden hó elején szokott -30% akció lenni liquidre, akkor érdemes venni.

3 kedvelés

Köszi de az már nagyon a keretem felett van ez az 55 euros z60 is necces…Esetleg tudsz ajánlani valami költséghatékonyabbat?

Kezdésnek vehetsz egy podot is, ursa nano, vagy amit sokat használnak még a vaporesso xros. Mielőtt rendelsz dobd be ide a kosarat, megszakértjük.

3 kedvelés

Köszi ránézek. Kicsit off…megvan még az erdös mikloson? :upside_down_face:

Erdős? Én bevándorló vagyok, ne kérdezz ilyeneket. :rofl:

oki ! kocsma volt az állomásnál :grin:

26 évesen költöztem ide, Csepelen kocsmáztam fiatalon.

Eltöltöttem ott egy kis idöt a betonon de gondolom már másképp hivják.

Liquidcity-n most 16000ft az XR Max, veszel pluszba egy csomag MTL fejet meg egy csomag 0.8 vagy 1.2 porlasztót és megvagy vele egy időre, és akkor ugyanott tudsz venni akár 10 és 20mg-os niksót, kezdésnek hibátlan lesz. :slight_smile: Elég jó áron vannak most náluk a dolgok.

3 kedvelés