Mtl épités


Melyik vatta a jobb?

2 kedvelés

Én a bal oldalit használom,abból is a kínait. :grinning:
A másikat sajnos nem ismerem.

1 kedvelés

Sajna egyiket sem ismerem.

A vatta (cotton bacon prime) tökéletes választás volt. Nekem is ilyen vattám van. Szuper vele dolgozni. Ami a huzalt illeti, látom, h 28ga ni80. Maga a huzal mérete jó, mtl-ben. Ezt a fajtát még nem láttam… Igy nem akarok mellé beszélni…

3 kedvelés

Wazze kolléga nem a melót kell nézni hanem az ízét!:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Zivipf.Jó minőségű dolgaik vannak sztem.

3 kedvelés


Gondolom ez az a kazán, ugye?

A sima hastur ami a képen van az a mini változata.

2 kedvelés


Ilyen lett .

3 kedvelés

Szia. Nálam átütő sikert ez hozott: Minél vékonyabb mag, (Nálam ez 2 mm) minél közelebb a levegőzőhöz (Leültetett tekerés) hosszú tekerés (min.7-8 menet ) és lehetőleg több lyukú AFC, ha van (Minimum 2 lyuk.) Így sikerült kihoznom belőlük ízben a maximumot. Aztán lehet kísérletezni. Lehet, hogy másnak más jött be.

2 kedvelés

Értem már. Elnézést kérek mindenkitől :grin::cry:

Jónak tűnik. Most mehet a vatta!:grin:

Sziasztok!

Lehet, hogy oltári nagy badarság. Ha igen, már megyek és ma is beveszem a tablettáimat, ahogy az ápolók és a doktor úr kérték. :upside_down_face:
Mi van, ha @Kristof mindent jól teker, vattáz, aromáz… :+1:
A Yihi mod nem tűnik egy buta jószágnak, szana-szét lehet konfigurálni. (A kapocsfeszültségre - “output voltage” gondolok)
Kíváncsi lennék, ha új, feltöltött elemet tennél bele és a szipákolás elött a beállításokat kinulláznád, default-ba tennéd, aztán mehet neki a 10-14W.
??? Csak egy tipp. Találjuk már ki, hogy mi a gond:
Nehogy már lemenjen a nap úgy, hogy egy Cthulhu Hastur ízetlen!!! :point_up:

5 kedvelés

Szia. Megpróbáltam több beállitást is de nem az igazi.

1 kedvelés

Prime és a muji vatta nem a leg jobb íz visszaadású…de az is lehet,hogy neked a tank nem jön be…majd ajánlanak jobbat :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A modot még nem igazán ismeresem pár napja van meg ,tudnál valakit ajánlani aki ebben tud segíteni?

1 kedvelés

Andrásnak van fent videója a modrol.

4 kedvelés

Ha standard után balra húzod a joyt.powerful ,még egyszer húzod powerful + olyat dob az ízen hogy csak na ! Előfűt :blush:,de csak akkor ha alapjában jó a coil vatta beállításod .

5 kedvelés

@Andras_Barton a Te embered. Sok okosság tudója!

3 kedvelés

Hungarovapers?

3 kedvelés