MTL Ajánlás

Sziasztok,

Régen DL-eztem majd visszaszoktam most végül mtl-ezek. Ni80 3,74ohm/ft coil-t használok BPMODS vattával. A tekerés 5 menetes max és 2,5 átmérő. Egy berserker 1,5 mini-t hajtok jelenleg. Folyik borzalmasan már vagy 4 hónapja köszködök vele. Semmin se változtattam, 50-50 alap- A coil meg a vatta változott de csak a készlet miatt. Kezdem feladni így szeretnék ajánlásokat kérni mtl irányban. Nautilus illetve 50-60 ezres társait ki szeretném hagyni arra azért nincs keret.

Előre is köszönöm a segítséget.

1 kedvelés
5 kedvelés

Liquidkontroll-os tankokat is figyeld az elkövetkező ajánlásokból. :+1: mert nem hülyeség.

Rda nem folyik ha nem vagy vele kegyetlen és belenyomsz 5mlt a torkába . :rofl:
A törpe mindig elő kerül ajánlatban .
Tauern elit pl ami van a bazárban fajentos áron :+1:(eredeti gondolom én )
Fev-e valakinek jó valakinek nem kategória .
Esetleg egy kyfun Prime .
Jelzem klón kivitelben sem rosszak
Kutyulu artemis :rofl:

1 kedvelés
3 kedvelés

Nem lehet, hogy csak egy O-gyűrű adta meg magát, és azért folyik meg a tank? csak hogy kicsit tech-supportoljunk is

1 kedvelés

Holnapra kiderül, kicseréltem az összes tömítést. Ha ezzel megoldódna a gond akkor sztornó :joy:.(volt egy kettő ami kicsit kivolt nyúlva nemtudom okozhatta e a problémát.)

Szia! Ha tényleges alapod 50/50 akkor ha mindent hozzákeversz bőségesen pg többletes levessel dolgoztatok a B 1,5-t. Alapból min. 60vg/40pg leves kell neki.+ a 2,5 mag is sok neki szerintem. 1,75-2 mag bőven jó bele.

Egyenlőre nem folyik, betudom a gyűrüknek. Érdekes mert szakadva sérülve nem voltak maximum az idő kinyújtotta őket. Érdekes tapasztalat remélem aprobléma nem fog visszajönni. Köszönöm a javaslatot. Gondoltam egyébként én is rá de mivel szemre nem volt bajuk ezért nem cseréltem majd mikor írtad rávettem magam :joy:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.