BOMBO SOLO JUICE - VANILLA CUSTARD TOBACCO


BOMBO SOLO JUICE - VANILLA CUSTARD TOBACCO

Gyártó: Viper Eliquids/Bombo, Spanyolország

Beszerzési hely: juicyvapour.com

Nem vagyok nagy dohány kedvelő, sőt​:blush:, de a juicyvapour-os srácok úgy gondolták, hogy ezt a dohányos desszert ízt mindenképpen meg kell kóstolnom. A Barcelonai gyártó termékei igen sokrétűek, mindenféle kategóriában jelen vannak, a gyümölcsöstől a dohányos ízekig. A gyümis részlegből volt már lehetőségem a tesztelésre, azok finom és intenzív ízeket hoztak.

Kibontva a flakont egy fűszeres vaníliás illat érezhető, enyhe dohányos körettel. Meg is lepődtem rajta, mivel a dohány jellegzetes száraz és füstös illatára számítottam.

Szépen sorban kivehetőek az ízek. Vanília krém, édesítés majd a dohány jellegzetes íze zárja a gőzölést. A krém: kellemesen aromás és lágy, a gőzölés során mindvégig jelen van, élethűen produkálja a vanília krém ízét. Az édesítés részemről egy közepes skálán kapott helyet, gőzölés után még egy darabig érezhető a szánkban. A dohány elméletileg egy összeválogatott keverék: ami a számban maradó „dohány” íz, nem túl domináns, viszont egyértelműen jelen van a termékben. Az ízek kiegyensúlyozottak, inkább hajlik a desszert kategória irányába, amit én személy szerint jobban preferálok. Az édes és kellő képpen aromás ízek miatt, az ajánlott termékek közé sorolnám, ami egy egész napos használat során sem telíti el az embert.

19 kedvelés

Na, erre plédául kíváncsi voltam, köszi :grinning:

3 kedvelés

Szívesen :+1::star_struck:

3 kedvelés

Oké!!Végre!
Köszönöm!

2 kedvelés