Morph 2 kit

Ne haragudj meg a kérdésért, de ha nem dohányoztál, akkor a vape miért kell?

3 kedvelés

Vártam ezt a kérdést de úgy gondolom azért hogyha valaki nem dohányozott az nem azt jelenti hogy nem szeretne vapelni.

Healthcabin-on gyűjtögess napi pontokat amivel 16.8$ Check-in kedvezményt tudsz összehalászni egy hónap alatt, majd cheapvaping kóddal további kedvezmény mellett szállítással együtt kijön 10ezer alatt egy Vandy Vape Gaur-18 ami a világból is kimegy.

Persze , azt csinálsz ami neked jólesik. Legalább nic is van a liquidben?:thinking:

Ahogy említettem nem dohányoztam ami azt jelenti hogy nincs benne az íze miatt szeretem

Azt írtad nem érted a rossz hírét, mert nálad megy, de ennek semmi köze egy márka megítéléséhez. Nem állítom, hogy manapság rosszabb lenne, mint bármi más, egyszerűen csak ha lehet választani olyat, aminek nincs rossz híre, akkor minek rizikózni? Egyébként meg nálam ezek kb az egyensugarú kínai cuccok, egyik sem 100 évre készült, megveszed, beszarik, veszel másikat.

Köszi utána járok mindenféleképpen

Nem mindenkinél jelenti azt, szóval köszi a kioktató választ :blush::+1:

Így van…mint pl. bármilyen 73.500 forintos cipő.
Pár hónap.
És ez szomorú.
De egy komoly mod legalább egy pár évig elfut :+1:

1 kedvelés

Nem szerettelek volna kioktatni ne haragudj.

1 kedvelés

Komolynak tűnt végül nem kapcsol be

Így már csak arra volnék kíváncsi hogy suliba jársz és ha nem dohányoztál akkor miért akarod a pénzedet vagy bárkiét elkölteni erre ?
Értem én hogy íz meg minden,vagy csak az van benne hogy másnak is van ? :thinking:

Iskolába járok most érettségiztem sikeresen édesanyukám 3-unkat nevel egymagában mivel faterom elhagyott minket a pia miatt ami miatt sajnos 1 éve már elhunyt és azért költöm erre azt a kevés pénzem ami akad néhány maszekból mivel szeretem szívni és jól esik de a cigitől undorodom de szerintem egy páran még így vannak vele remélem minden egyéb kérdést megválaszoltam és nincs köze ahhoz hogy másnak is van

1 kedvelés

Kezd más irányba menni a téma :smile: Nem nevelést kért az életről.

Lehet már egy kapós csajt sem lehet megcsípni ha nem szívsz valami jóízűt :rofl:

Mivel ahogy látod elég sokan viccelődnek.

Köszönöm én is,nem nevelni akartam arra vannak gyermekeim kettő is ráadásul :stuck_out_tongue_winking_eye:
Csupán érdeklődtem,de ha ezt sem lehet akkor sziasztok.

Igen nagyon poénos

Ha jólesik, szívd! Inkább mint a pia :blush:
Nézd meg amit Gergő ajánlott, és használtat lehetőleg kerüld.

2 kedvelés

Igen én is így vagyok vele már Gergő segített és elmagyarázta innen is köszi.