Mondjatok egy helyet, modot honnan kéne rendelni?

Kettes mag vagy 2.5 …5-6 karika ez bevált ni 80 ,Ka 1 ez maradós nálam és majdnem mindbe jó :blush:

2 kedvelés

kb ennyi a titok… :slightly_smiling_face: :+1:

2 kedvelés

Ha van jobb ,figyelek ám :stuck_out_tongue_winking_eye:már tépem a papírtörlőt :blush:

2 kedvelés

Jah igen, így könnyű :blush:

1 kedvelés

Ha így nem müködik akkor nem is fog jó lenni… :slightly_smiling_face: :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Szia

Egy fém swag 2-t, aminek a kupakján sérült a festék oda tudok adni neked, az ára legyen mondjuk 0 forint. :grin: A postát te fizeted…

Vagy egy szürke asmodus colossal, ennek a háttérvilágítása szar sajnos.

De igazából viheted mind, valamelyik csak jó lesz…

Ja a colossalhoz van valami csoda porlasztós tank is, mert kittben vettem.

A colossal érintő képernyős, szóval ha esetleg agyvérzést kapsz az 5. sikertelen feloldás után, az nem az én hibám lesz. :joy: :sweat_smile:

7 kedvelés

ez igen rendes vagy… :+1:

2 kedvelés

Feri tudtommal nincs eleresztve, ezek meg csak itt porosodnak.

7 kedvelés

én kifogytam az elosztogatni valóból…kell egy kis idő amig feltöltödik a dobozom… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ilyen egyszerű?
Nem kell szülők neve, címe,?
Utolsó háziállat neve?
Szem színe?
Hányás cipőt viselsz?
Nos, ezt jó tudni… Igy akkor en is társulok… :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

2 kedvelés

A rutin tudod :grin:ha szállítanak hozzátok ,érdemes szétnézni

2 kedvelés

Az nem megy… Mert amennyi a cuccos, +annak 50%-a a posta költség… Igy lemondok róla… :thinking::grin::smiling_face::joy:

Szia. Az a kék tetszik. A postát állom, akár előre utalva. Nem sürgős. A többit majd privátban megbeszéljük.

4 kedvelés

Rendben, majd írj.

Akkor ha valaki ráfanyalodna, itt van a colossal, ha már Ferinek nem kell.

Csak az írjon, aki nem veri el minden hónapban egy ökör árat modokra, bocs @Zolika :joy:

3 kedvelés

Swagom még úgy sem volt :blush::hugs:

2 kedvelés

Te már a next levelen vagy, ha nem tudtad volna. :sweat_smile:

3 kedvelés

Gyanus hogy nem is lesz :blush:talán igazad van ,de ez már nem játék :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

@Zolika most már megnyugodtam, h nem én vagyok itt az egyedüli aki folyton piszkál… :joy::joy::joy:
Így most már nyugodtan alszom éjjel, mert eddig emiatt csak forgolodtam az ágyban egész éjjel… :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Jaja, én is csak forgolódok. :joy:

Nem, nem is. :grin:

7 kedvelés

Irtam privatot, en vinnem​:smiley:

4 kedvelés