Mondjatok egy helyet, modot honnan kéne rendelni?

Szia! Vaporismon utànvét van! Legjobb ajánlatuk igaz picivel több mint 10k de a legjobb ajánlat! Fémház, pontos strapás elektronika. https://www.vaporism.cz/mody-asmodus/asmodus-colossal-80w-tc/

7 kedvelés

Az majd ha rámszakad a bank​:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Dvarw 16 mm -es, vagy a Galaxies. Más biztos nem. A Teslacigs Pokeren jól mutat a By-ka. Még megvárom vele az áprilisi fizetést, és a következő aroma rendelést.

3 kedvelés

A vaporism.cz ott van sima pico is, ott lehet utánvét rendelni, ha ez a szimpi

4 kedvelés

Nem javasolnám @Mefeca az érintő képernyőt…bár a mod frankó.Ferikém szerintem is a cseheknél néz körül drágább de kevesebb a macera.Nincs vám gariztatni is egyszerübb…

5 kedvelés

Ja leírom mielött félre értittek koszos kézzel macera kezelni nekem se müködött csak tiszta kéz…motorolajos nem működteti.

6 kedvelés

Melyik az? Eleaf Istick pico?

1 kedvelés

Nem az asmodus amit @Elek_Segits mutatt

2 kedvelés

Hát a Pico nincs egy csoportba az Asmodussal majdhogynem Dicodes pontosságú DNA-t veri. Nem testreszabhatóságban hanem pontosságban.

2 kedvelés

ez igaz de én is azért adtam el mert szerelés közbe felmérgelt… :slightly_smiling_face: De most nagyon jó az ára frankó gép.

4 kedvelés

Majd alszom rá, de az érintőképernyő telefonnál is kiakaszt. Mindent megnyit, amit nem akarsz, csak azt nem, amit te szeretnél. Nem lehet sehol megfogni, anélkül, hogy elállítódna. A Poker nálam nagyon jó, de az egy fél kilós féltégla, és a 200 Amper sem kell nekem. Amúgy egy masszív darab. Csak 2 csavart nem tett helyére a kínai, és rosszul blankolt, a vezetéket csak 1 elemi szál tartotta. Ezek elhárítása után örök darab.

3 kedvelés

Mindenesetre ezt a cseh oldalt megkönyvjelzőztem.

ilyenem volt ez jó:
https://liquidhall.com/keszuelekekszettek/halado-keszuelekek/cserelheto-akkus-mod-keszuelekek-1/innokin-coolfire-z80-box-mod-3

8 kedvelés

Ne felejts el regisztrálni sem ,vannak jó dolgok náluk is :blush:ja és VAPINGOVA​:grin:

3 kedvelés

Zolika, szerintem elkéne magyarázni neki majd a rendelés menetét :grin:

5 kedvelés

Leírhatjuk párszor még,de van pár cikk róla​:blush:
Nap pont hónap pont év pont
Ennyi a regisztráció lényege na meg az e-mail cím :grin:onnan meg a pénztárca amit bír :rofl:

5 kedvelés

Persze, de tudod milyen… :sweat_smile::roll_eyes:

1 kedvelés

Azt hiszem holnap nyitnom kell egy új témát keresem a full ezüst modomat​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Ha regisztrált ,kosárba berak,e-mailba bemásolja a kosár tartalmát ,szállítási címet beírja ,onnantól várhatja a hőn áhított termékeket :grin:címen fizet,futár viszi ,leadástól (magamról beszélek Debrecenbe szállítással)3-4 nap alatt a kezedben :grin:
Ha így megfelel kérem alássan :grin:

5 kedvelés

Khm van olyanooooom is​:blush::blush::blush:

1 kedvelés