Mod vásárlás

Sziasztok!
Mod vásárlás elött álok.Ezek jönnének szóba, GEEKVAPE Z200 KIT
Joyetech Cuboid Pro
Eleaf iKonn 220
Kinek mi a véleménye honnan érdemes rendelni,illetve az aksikhoz külön töltő kell vásárolni?
Előre is köszi a válaszokat

1 kedvelés

Hali z200 strapa másra rá se néz . Igen töltő javallott 4 db akkumulátor társaságában.

6 kedvelés

Akkutöltőt emagról ajánlom olcsón és automatába ingyen jön ha appba rendeled . Mód hát néz körbe de vagy javaslatom

4 kedvelés



Nekem ez van. Efest. 4 ágyas. (Ebből 2 drb 21700-as, és 2 vagy 4 drb 18650-es ágy van benne. Ráadásul usb kimenettel is rendelkezik. Telefont, stb. tölteni… én áram átalakítóval használom, mert 220v-on működik. Kamionban más lehetőség nincs erre.

5 kedvelés

Ezt 3-4 honapja vettem román vape boltban. 180 lej, azaz kb 36 euró volt. Forintra át tudod számolni… attól függ milyen az árfolyam…

4 kedvelés

Tankról nem eset szó az milyen irány volna ?

Én személy szerint ezt vettem utoljára

Azért ezt mert, ismert megbízható márka, usb C bemenet, olcsó.
Az usb C szuper bár így max 2 akut tud 1A árammal tölteni, 4-et már csak 500mA-el, ami kicsit lassabbá teszi mint kerek dugós társai, de úgyis egész este fent van az akku szóval nálam tök mindegy…

4 kedvelés

Az nem is volt kérdés… de a töltő se :smiley:

Hát még nem tudom elég kezdő vagyok, jelenleg egy GTX one használok szívesen fogadok ajánlásokat. :slight_smile:

Abból is gondolom a papogós ellenállásal (mtl). 1 Ohm körüli amit úgy szívsz mit a cigit

Én 0.25 vagy 0.50 szoktam tölteni. Az 1 amper már sok.

Kicsit nagy ugrás lesz a subohm. :sweat_smile:

Biztos dl az új írány?

Azért mert a mod duál ugyan úgy meghajt egy mtl tankot . Ici picit több ideig

így így, én is így tudom. Átolvastam pár gyári datasheet-et a legtöbb akkura a gyártó max 1A töltő áramot ajánl, persze minél lassabb annál kíméletesebb…

Tudod, van aki türelmetlen és nem elég neki a fél amper :smiley: Örül hogy milyen gyors a töltője, de fél év múlva dobhatja ki az akkukat.
Ezért is vettem állítható töltőt, ami volt, VC2s, ha csak 1 akkut raksz bele az ráengedi a 2 ampert, így minimum 2 akkut kellett bele rakni hogy legalább 1-ig lemenjen. Na meg ki is nőttem :slight_smile:

4 kedvelés

Mindent lehet, végül is.

Szia!
Szerintem a Geekvape.Ezzel biztosan elégedett leszel.Én is Geekvape-ét használtam melóba,brutál amit kibír.

Köszi a válaszokat :slight_smile: