Mod üzemmódok

Sziasztok! Régóta használom az Aegis legend készülékem. Minden oké vele watt üzemmódban tolom. A kérdésem a további uzemmódokról szól. Nem csak specifikusan hanem általánosan is. Melyik üzemmódban mire tudnám használni jól? Van valahol részletes leírás ezekről?
Pl. A tc mód esetén próbáltam egy 0,2 ohomos tekerést 100 c° ön ami a legkisebb fok beállítás de még az is vadabbnak tűnik mint ha watt módban használnám 40 watton. Ezért pl. nem áll össze a fejemben hogy mire lehetne használni egy 200 fokos vagy akár 500 Fahrenheit és beállítást.
Az mtl felhasználásáról már nem is beszélve.

2 kedvelés

Szia!
Egy kis TC alapozó:
https://vaperina.cc/t/szetegett-vatta-es-izproblema/2956/13?u=viktor_hajdu

5 kedvelés

@Sandor_David_Czerody a TC vonal jo otlet, de amire figyelj: mi C-ben (celsius-ban szamolunk, a Fahrenheit-et hagyd meg az anglusoknak). A tobbit meg mar @Viktor_Hajdu belinkelte neked :slight_smile:

2 kedvelés

Sziasztok! Köszi, a fenti részt tudtam, bár annyit nem, hogy mi az a hőmérséklet amin nem ég meg a vatta. Viszont pont ezért is írtam, hogy nem értem miért van, hogy a legalacsonyabb 100c° fokos hőmérséklet is olyan erővel serceg és dolgozik, ami valahogy azt sugallja mintha ez is túl sok lenne neki. Illetve ugye ott van az hogy ráadásul ez a legalacsonyabb beállítás. Meg ugye az alap kérdés a további funkciókra is vonatkozott. Mert huzal függő is, meg a többi ezért is kérdeztem a többi kapcsán hogy van valahol valami részletes leírás ezekről? (a bypass-t ismerem még de azt indokolatlannak tartom)

1 kedvelés

Ha erősebbnek érzed TC-ben, akkor át kell állítanod a wattot. Alapértelmezetten a Celsiust állítod a plusz és mínusz gombokkal. De valahogy át lehet állítani külön a wattot is, csak sajnos nem tudom hogy kell, nem szoktam TC-zni.

Egyéb infót pedig itt találsz:

2 kedvelés

Ami meg kellemetlen mellekhatas TC eseten, az a csatlakozok meddo ellenallasai. Mindig legyen megtisztitva az 510 csati.nagyon meg tudja bolonditani a TC elektronikat ha fals erteket kap.
Heti szintu tisztitast ajanlanek, kb mint mecha eseten

3 kedvelés

Köszönöm Kinga!

1 kedvelés

Köszi!

Szia. Néha én is próbálgatom a TC módot az aegis solo-n SS huzallal. Ajánlott lock-olni az ellenállást. A tekerés anyagának megfelelő TC módban érzed amit írtál?
Eltérőek a vélemények az aegis TC módjával kapcsolatban. Van olyan teszt ahol azt írják, hogy nem is rossz és van ahol teljesen lehúzzák.

2 kedvelés