Mod szervízest keresnék

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni.

Van egy L200-as modom.Sajnos több mint valószínű hogy egy zàrlatos akksi miatt maga a mod is zàrlatott kapott… :cry: Nem régi a készülék, kb 7 hónapos.
Az utóbbi idöben… Kb 1 hete csak USB-vel tudtam tölteni… És én hülye a gyorstöltővel…
Javítható még a Mod… Tudtok ajànlani aki Budapesten foglalkozik ezzel és még tudnà e javítani?

Köszönöm hogy elolvastad.

Profi…

2 kedvelés

Telefonos gyorstöltő miatt nem hinném h lehetne baja.
1 maga a töltő is “okos” leszabályozza magát
2 szerintem a mod sem enged többet felvenni,mint amennyit az általa érzékelt aksi bír.
A zárlatos aksi miatt sem hinnêm. Inkább fordítva gindolnám. A mod hiba miatt halt meg az aksid.

5 kedvelés

És szerinted még javítható. Az akksit kisütötték… Most elvileg jó bàr nem raktam még bele az új módba… Az érdekes az hogy tegnap bekapcsolt az L200… Utàna màr nem… Szóval csakis azzal lehet a gond…

3 kedvelés

Erre nem tudok válaszolni.
Biztos javítható, csak ki tudja megéri e.

1 kedvelés

Keresek szerviz embert, aki ezt az SL Class-t tudná nekem javítani. Hiba, kijelző csíkos, joy gomb kicsit nehézkesen reagál. köszöntem


Szia Attila!
A 2.hozzászólásban @ChristiansenRone neve említve van.Talán Ő tud segíteni a javításban.
Itt a Vaperinán is regisztrált,de úgy látom,règen járt erre.
Mindenesetre,egy privát üzenetet megèr a dolog,arról kap mail èrtesítèst.
Vagy talán egy itteni fórumtárs,tud más elèrhetősèget is hozzá.

4 kedvelés

Szia! Szuper, írok is neki ízben. Köszönöm

Sárik János üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. ápr. 22., Szo 15:33):