Mod segítség

Sajna nekem se, megvárom a gyártó mit mond…

1 kedvelés

A Q30 ha jól emlékszem csak 15 amperes. Így nem csoda, ha nem bírja. Nekem is volt, hamar ment a fiókba…

3 kedvelés

Megerősítem, a Vaporesso modom ugyanezt csinálja
-ha lemerült
-ha a tekerés extrém alacsony ellenállású.
Szoktam lemerülés környékén meglepődni, hogy alig jön belőle cúg…leveszi a 20 Wattot akár 8-ra.

1 kedvelés

Igen 3 fajta van belőle: 8-15-20 Amperes…de nem szólok többet okoskodásnak tűnik ha az ember le írja a tapasztalataít.

1 kedvelés

Évek óta használom a q30 és a lg csoki márkákat. Soha nem volt ilyen gond, ha valamelyik megöregedett, kevesebb ideig bírta érezhető volt az energia gyors eltűnése. Most viszont úgy néz ki az összes akkumlatorom rossz a Bp szerint. A tobbi 4 mod szerint nem. Ezt valahogy nem tudom elfogadni, és nem is tartom normális esetnek. Lehet hogy direkt igy csinálták meg ezt a készüléket, viszont ezt nem erősítette meg eddig senki. A 0.3- as ellenállás szerintem nem egy extrém alacsony. Köszönöm mindenkinek a tapasztalatait, nem vettem senki hozzászólását okoskodásnak.

Én 15-öst tudtam csak anno venni (Reggie Balázstól), miután azok letérdeltek nem foglalkoztam tovább azokkal az akkukkal. A neten rákerestem, de 15öst láttam eddig csak. Nem tudtam, hogy van kisebb és nagyobb. Viszont a 20 amper sem olyan nagyon jó, minimum 25 amperes kéne, hogy jó legyen minden téren.

2 kedvelés

Akkor viszont nem tudom. Ha a 15 amperessel lett volna csak így az a mod akkor igazából nem is rossz. De így a leírtak fényében a moddal lehet valami. :thinking:

Közben a készülék vissza repült a gyártóhoz, a gyártó szerint hibás a készülék. Természetesen cserélik a készüléket. :+1:

7 kedvelés

Ez jó hír…reméljük az jó lesz.

3 kedvelés

Valószínűleg mert más nem találkozott ezzel a problémával.

4 kedvelés

Kiváncsi vagyok ,hogy alakul.

2 kedvelés

Örülök, hogy happy end a vége. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Közben megérkezett csere készülék, minden rendben vele, a probléma ezzel meg is oldódott.

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.