Mod és akkumulátor melyiket válasszam

7 hónapja van velem a Gtx.Eddig nagyon bírja.Sokára merül le.Nem kell naponta töltenem​:slightly_smiling_face:
Ha kinyiffan az akksi,eldobós…úgy hallottam,hogy nem eldobós.Csak egy jó szakembert kell keresni.A töltések gyakoriságát nézve,…most jósolni fogok :joy:2 évet sztem simán ki fog bírni.Szeretem kis készülék és olyan cép​:heart:Ez is számít a csajoknak ám​:joy:Nem "szégyenlem"elővenni az utcán pl.

A Pico velem is mindig szembe jön és mindig elengedem​:wink:

Én bármit vettem eddig,az itteni srácok ajánlására vettem meg​:heart:

Nem rossz a Gtx elsö készüléknek,de nálam asszem 2 hét volt és már vettem is a másodikat.Az is beépített volt.Az ízvakság miatt szereztem be "azonnal"egy másodikat.Sztem 2 hónap múlva meg volt a 3.készülék,ami már cserélhető akkus és rá kb.2 hónapra lett még1 cserélhető akkus​:joy:
Egy készülék,nem készülék.

Tehát én akkor ajánlom elsőre a beépítettet,ha 1-2 hónap múlva tudsz venni egy másodikat is,ami már cserélhető akkus.:joy:De ez csak az én véleményem​:kissing_heart:

Sztem ki lehet hozni 20-ból,max.1-2 ezerrel többért a cserélhető akkus modot,arra egy tankot és a 2 akkut(hogy legyen tartalék mindig)
Akkutöltőm nekem sem egyből lett,mert nagyon sokára ért ide.Mint @anon40018559 írta(nekem is anno​:wink:)egy darabig lehet a kábellel is tölteni,csak ne a végtelenségig​:wink:
Amúgy attól,hogy töltőn van a Gtx,lehet használni.Lehet szívni​:wink:De secperc alatt feltölt ám​:slightly_smiling_face:Ha a szobában nem szívhatod,mint én,akkor megnézel egy filmet és mire vége,fel is van töltve.
Ha hagyod csumára lemerülni és totál fel akarod tölteni.Ha csak kb.20%-nál teszed fel és kb.80%-nál akarod levenni,akkor egy rész egy sorozatból​:joy:

Mert itt kaptam olyan tanácsot is,hogy hagyjam,hogy totál lemerüljön és csumára töltsem fel,de volt aki azt mondta,hogy ne hagyjam teljesen lemerülni és ne is töltsem fel 100%-ra,csak úgy töltsem,mint egy telefont.
Ebben nem tudom kire hallgass.Nem tudom visszakeresni neked azt a parázs “vitát” most,ne haragudj​:heart:

Remélem mindenre IS válaszoltam​:wink:

Őket sztem ki lehet hozni annyiból amennyit írtam.Külföldről.Messziföldről.Csak várni kell rá.És egy icipicivel többet költeni,mint 20.Talán a Berserker tankkal nem jön ki,de vannak ennél jóval olcsóbb tankok,amik nagyon jók MTL-re.(Szerintem)

6 kedvelés