Mod átépités

Èppen ezèrt kèrdeztem,mert,ha sok sz@rakodás van vele,akkor inkább hozzá sem fogok.
Csak mint egy lehetősèg,nyitás egy jobb mod felè,merült fel bennem a dolog.No meg persze János hozzászólására reagáltam.

1 kedvelés

Meg kell nézni, szétszedés után látod mi hol van a modban, usb, switchek, kijelző, de ha nem alapból kompatibils az adott boarddal, dicodes vagy dna, akkor szívás lesz.

1 kedvelés

Fl 80-as panel biztos nem jó bele az túl nagy.Bf60 talán a gombok miatt igen +12db forrasztás…

2 kedvelés

Szia!
Jól gondolod de lehetnek buktatók…nem olyan egyszerű …az eredmény viszont kárpotól.

1 kedvelés

Èppen írni akartam,hogy a Bf60 panelon megvan a 12 forrasztási pont.Viszont a gombok helyèt, nem igazán tudom elkèpzeni abban a házban.

Kivan vezetékelve oldalra és az aljára az úgy jó …

1 kedvelés

Eddig èrthető,de mit kezdek a nyák-on lèvő 3 gombbal?:thinking:
Bár lehet @Ispy -nek is igaza van abban,hogy mindenkèppen,meg kellene előbb nèznem a belsejèt.

Semmit elfér ott

1 kedvelés

Nem kavar be a működès szempontjából?

Ha nem nyomodik akkor nem

1 kedvelés

Akkor azt modod,hogy enter?:slightly_smiling_face:
https://vape42.hu/termek/dicodes_bf60.html

Ha neked ez a terved igen… a kijelző méretét még nézd meg,hogy egyezik -e.Ha jól emlékszem egyezik de ez fejből mondom…

1 kedvelés

Ahogy nézegetem, te csak a hűségponrokból többet vásárolsz mint más pénzért…:sweat_smile:

Egészen,ma délelőttig nem szerepelt a terveim között. :slightly_smiling_face:
De, Neked nálam is sikerült beindítanod azt a bizonyos “bogarat” :smile:

Akkor hajrá…majd figyelek…

1 kedvelés

Köszönöm szépen,az eddigi instrukciókat,illetve a biztatást is. :hugs:
Még gyűjtögetek a deszkára,mert még komplett,kész mod árban sem gondolkodtam eddig ennyire merészen. :slightly_smiling_face:

Ha már mod építésről van szó, akkor le írnám én is az én képzeletemben mi jár…
Arra gondoltam, hogy a már meglevő paramour mechlyfe modomat kissé át alakítom.


Szét szedem a modot, és a kép alapján (elméletben így lenne), a kazán alatti részt 180 fokban alá fordítom az akku tartó résznek, és az igy össze állított darabok alapján, öntök egy ugyanilyen formát epoxy gyantából, és igy lenne egy faszántos kis 21700 cső modom. Csakhogy a paramour elektronikája nem nagyon bűvölt el… igy valszeg kellene majd egy dna csipp is. Amivel jelenleg gyengén állok, az a szabadidőm, ami a elkészítéshez kell…:smiley::thinking:

1 kedvelés

Amig ez nem történt meg nehogy vegyél bármit is…

1 kedvelés

Nyilván való.
Jól néznénk ki,ha nem passzolna a házba,árulgathatnám itt a Vaperinán a Bf 60-as nyák-ot. :smile:

És…, ha mákod van, lehet, hogy féláron még át is venném. :grin: