Mod átépités

Én is hasonlóan közelíteném meg, mint te :slight_smile:
Talán ez lehetne:
https://www.3fvape.com/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=Hussar+BXR+AIO+Clone

Tisztelettel

1 kedvelés

Utána olvasva pedig esélyes, hogy ez lesz a jövő.

Oké, tetszik neked. De miért lenne ez a jövő? Bonyolult, drága, és még csak nem is szép, egy doboz, amiből kiáll egy driptip. Vagy mi az amit egy rtanál ez jobban tud? Annyi a difi, hogy itt nem rárakod, hanem belerakod. Viszont így bukod a kompakt méretet.

Szerintem ez csak egy újabb játék vépereknek, amire elverhetik a lóvét.

1 kedvelés

Egyszerű, praktikus, compact. Sérülékenysége jó anyagból szinte zéró, mtl/rdl,dl üzemmód, egy jó board-al ugyanúgy örök. Az újdonsága miatt még drágán kapható műanyag és alu engem sem vonz…jelenleg még hype-olt áron van minden ami AIO, Boro
De pl a mit tradeelek11 linkelt az már strapabíró…és jelenlegi helyzetben olcsó áron

A méretei is totál rendben vannak: 82x55x24
Én nem látom bonyolultnak…inkább egyszerű mint a fa ék, szerintem.

Pont, mint egy mod és egy rta. Továbbra sem látom a zsenialítást ebben, ez csak egy más módja ugyanannak. Biztos van, aki ezt szereti, én nekem már az fura, hogy a számba vegyek egy dobozt.

Az meg, hogy 2mp alatt lekapom a tankot a modról és rárakok egy másikat, nekem ez bőven elég praktikus.

Ja és a vépnek nincs jövője, csak múltja, ezzel a boroval még próbálják a meglévő vépereket kicsit pumpolni, de kb. ennyi, elértük a falat, ennél nincs nagyon tovább. Ha feltalálnák azt az akksit, ami egy 18350-es méretben tudja egy duál 21700 teljesítményét, na az zseniális lenne, ez csak egy újracsomagolása ugyanannak.

Ha amit linkeltem valóban.
Csak hogy legyen mihez viszonyítani, csak 1-2 mm-el szélesebb,

A másik 2 paramétere alatta van.

Tisztelettel

Átgondolva nem mondom hogy nincs igazad. Ez is csak egy mod+rta, de mégis bejön. Nekem tetszik a téglatestig letisztult forma. Elmegyek most futni és közben agyalok még rajta :slight_smile:

Ilyet veszek át tőled (ha jól emlékszem) :slightly_smiling_face: mikor elkészült a jelenlegi projected. Kíváncsian várom annak a tűzgombnak a megtapasztalását.

Igen :slight_smile: De igazából a méretek miatt írtam, hogy még az AIO egy kicsit kisebb is.
(Mivel az adott szó ,számomra legalább olyan fontos mint akár egy írásbeli szerződés így természetesen, remélem már a héten ideér. Utánna lapcsere és küldöm)
AIO én nem tudom mit hoz a jövő, de én is látok benne fantáziát.
Sőt lehet hogy az év második felében teszek egy próbát.
Az meg azért érdekes hogy vannak DNA-sok gyárilag (amit linkeltem a gyári is az)De így neked lenne az első BF60-ad. Ha az jelent valamit is én támogatlak, ha belevágsz és kell segítség szólj.

Tisztelettel

1 kedvelés

Nos, futás közben átgondolva az akkufedél miatt naponta 2x anyáznék :grinning:
Jegyzet 2023-01-09 141945

Mi a gondod vele ?

Tisztelettel

1 kedvelés

a ki-be tekerés…bár még ilyen tipusú megoldás pont nem volt nekem eddig.
Look at this :slightly_smiling_face: https://youtu.be/SUDObXyh2ng?t=730

Akkor szokd meg gyorsan, mert Hadron Lite SBS-nek is hasonló van :slight_smile:

Nem tudom milyen szélesek az ujjaid, az enyém hosszú és vékony(zongoristának mondják, de gitáros az :slight_smile: ) semmi gondot nem okoz. A linket pedig a képről csak azért rakom be hogy lásd kb. mekkora

Tisztelettel

rákellett gugliznom Riccardo-ra…így kizárásos alapon már ment :slight_smile:
Nekem sincsenek vastag ujjaim…de akkor majd kiderül mire megyek velük :slight_smile:

Az ember azt hinné, ha nem vesz több modot, tankot, nem pimpel semmit sem, na akkor majd jól nem fog költeni. Azátn szembejönnek ilyen vackok, és érzem muszáj kipróbálni. :rofl:

image

A neve: wow stick :sweat_smile:

2 kedvelés

lusta vagy pörgetni… :joy:

1 kedvelés

Truth This Is True GIF by Ford

@Janos_Groszeibl János! :slightly_smiling_face:
Csak sikerült beleültetned a bogarat a fülembe,ezzel a panel cserével.
Az én elméletem a következő:
Szétkapom a hérát,leforrasztom a vezetékeket a panelról, aztán kiveszem belőle az eredeti lapot.
Utána dna 75-ös lapot előkészítem,vezetékeket ráforrasztom a megfelelő helyre az új deszkán,házba visszarakom,és kész.
Jól gondolom,vagy lehet valami buktató a dologban?

1 kedvelés

Előbb szedd szét és méregessél, akirába én nem mertem nekiállni, mert a fel/le gombok ott alapból az alaplaból áltak ki délre nézve, akárcsak az usb, viszont az fl80-ön ezek merőlegesen a boardon vannak.

Illetve akiránál a kijelzőnek is egyedi tartója volt, de más mérekettel, mint az fl80.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy egy az egyben egy sima boardcserével és pár forrasztással meg lehet úszni, mint a penon és az arti esetében.

Az a jó, ha mod alapból dna60 kompatibilis, mert akkor nagy eséllyel meg lehet csinálni.

2 kedvelés