Mod átépités

Na…valamit félreértetél a képességeimet illetően. :joy:

Pedig ki kell! :point_up:t4:

Én is akkor jöttem rá, hogy eddig homályban éltem. :sweat_smile:

Te Kiprobaltad a fehér penont? Nem! Úgyhogy psszt! :shushing_face::joy:

Jóóóó, az más. :grin:

Oké, @Ispy nek igaza van. Próbáld ki!
A menüjében ha találsz valami logikát, akkor légy szíves oszd meg velem is. Elvileg van mindenféle mód benne, de véletlenszerűen találtam csak meg ezt azt. Szerencsére csak a Watt érdekelt, úgyhogy inkább nem is próbálkozom már a menüvel, nehogy ne tudjam visszallitani :slightly_smiling_face:
Kikapcsolni nem lehet, amit én úgy szoktam megoldani, hogy lazitok az aksi fedélen és akkor kikapcsol.

1 kedvelés

Dicodest bele! :grin:

Megvárom mire jut vele @anon75939458 :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Azt hallottam valahol, hogy állítólag 4 próbálkozásból akár 3 is sikerülhet. :joy:

Oké De te már legalább fogtál a kezedben BF-60 at :slight_smile:

Félni nem félek tőle, Távközlés-technikus az alapvégzetségem(tanultam forrasztani is)
Illetve van még egy ennél is “drágább” hobbym az pedig a saját üzemeltetésű
Otthon Vezérlés na forrasztani itt is kell :slight_smile:

  • szerszámok nem nagyon kellenek.
    Igaz hogy pl. az oldalvágóm 20 éves de nem adnám oda csak egy ugyan olyan újért.
    Azért az jelent valamit ,hogy egy cégnek nagyobb gyára nem Kínában hanem Franciaországban van :slight_smile: a cég meg svéd.

Magyarul ez a fogok Danija :slight_smile:

Tisztelettel

Akkor neked ez rutin meló lesz! :+1:t4:

Én már felhagytam vele, hosszú és boldog 1 hónap volt. :joy:

Az evolve dna60 és bf60 board legalább egyezik mm-re méretben? …mert ezesetben nagyobb jelentősége lesz mint a tieidnél…szerintem

Szerencsére nem…a bf60 szélesebb picit. És máshol van rajta az a baszom nagy csípp.

Lemaradt:


és ugyanúgy vágja a huzalt (nem csak VAPE) mint a papírt!

Aki megengedheti tényleg ezt vegye, mert ezt előbb hagyja el mint hogy az éle “kimenne”

Tisztelettel

Szerencse? :thinking: Kipótolni könnyebb lenne egy adott helyet mint gyalulni a kütyükkel teli board oldalából…kivéve ha hagytak elég beépítetlen sávot a bf60 oldalain ami óvatosan gyalulható. A mod vékony, áttetsző oldalfalát belülről szintén necces lenne méretre vájni…gondolom

A belső tartót kell gyalulni…

1 kedvelés

Valaki esetleg tudna segiteni, hogy egy 2 akkus deszkat meg lehet mokolni hogy egy akkurol mukodjon? :thinking:

miért jobb az úgy? :thinking:

ez segíteni fog

1 kedvelés

Kis múlt idéző :grin::metal: . Jó példával víz nyomás :+1:

Nem jobb csak kisebb, van egy vaporesso tarot pro deszkam de egy akkurol sehogy sem birom mukodesre birni, es akarnek egy sajat modot kesziteni!