Mod átépités

Az én véleményem, hogy a tűzgombja szar. :grin:

Egyébként bele lehet rakni, volt aki már rakott is bele bf60-at, szóval hajrá, hajrá, remek móka. :rofl:

Mármint az alap modnak?

Az nem baj, mert a végén,
valami hasonlót szeretnék:

Nem ilyen színben, de ez most lényegtelen is, a lényeg az oldalán lesz a tűzgomb.

1., Alap mod
2.,+3., Elektronika és burkolat csere

Tisztelettel

1 kedvelés

Az eredetinek szerintem oldalt van a gombja, a klónnak van elől.

Már elöl is kényelmetlen a tűzgomb (megszokotthoz képest), de oldalt talán még rosszabb :thinking:
Jobban tetszik neked ez mint az Arti vagy a Penon…ahol a tűzgom jobb elhelyezkedésű?
Vagy a kisebb méret a szempont?..pl öltönyzakó belsőzsebében diszkrétebben meglapul

Ez igazából szerintem megszokás kérdése, mint ahogy az is hogy valaki hüvelyk vagy mutató újjal,
nyomja a tűzgombot. (én például hüvelyk) Tehát nekem nem biztos. Mondjuk ennél szokatlanabb
helyen lévő tűz gomb kevés van https://www.thevapereviews.com/2022/09/11/hadron-lite-mod-by-steam-crave/ de nagy duzzogva ezt is megszoktam :slight_smile:

Igen egy olyan “jövös-menős” modot szeretnék, ami “számomra” a legkevesebb kompromisszumot,
tartalmazza. Ezért is elég a clone mert csak a fém részek maradnak.

Tisztelettel

1 kedvelés

Szerintem nem.

Én annyi különbséget vettem észre, hogy az eredetinek nem fém az alja, míg a clonenak igen.

Tisztelettel

1 kedvelés

Na, pont az említett Hadron lite az amelyiknek ebben a kategóriában egyedüliként kényelmes lenne számomra a tűzgombja. :slightly_smiling_face:
De majd meglátod…én nem beszéllek le, pusztán egy vélemény a sok közül.
Mindenesetre ha kész lesz mutasd meg nekünk.
Sok sikert hozzá!
Itt jó áron vannak: Link

Akkor lehet csak a stabfa kapott oldalsó gombot. :thinking:

Azért az a 430 USD…na azért, na. :rofl:

Minden féleképen megmutatom.
Sőt ahogy kész. akkor egy posta illetve futár költségért + 1Ft. cserébe
odaadnám neked a Hadron Litet ha nem sértelek meg, és még örülnél is neki :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Ezért is írtam mivel a fém alkatrészeken kívül, minden cserélve lenne,
ebben az esetben nekem tényleg jobban megéri a clone.
Főleg úgy, hogy az eredeti mellé még fém alsó részt sem adnak :slight_smile:

Tisztelettel

Nekem a klón van és abból kettő is. Nagyon szeretem, nekem nagyon kézre áll. Kíváncsian várom az átépítésed eredményét :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Óóóóh, dehogy…sőt, megtisztelő ajánlat! :+1:
Köszönöm…és drukkolunk neked.

Mindeközben Szigetszenmiklóson…

jim carrey GIF

6 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm!
Ez volt számomra a megerősítés,
mert valakinek nem azért van kettő mert nem tetszik vagy nem jó :slight_smile:
Meg is rendeltem!

Tisztelettel

2 kedvelés

Ó jaj :slightly_smiling_face: aztán ne engem szídj :slightly_smiling_face:
Mindig két szettet hordok magammal, és abból az egyik mindig ez. Én hüvelykujjal használom és a legkisebb aksival. Így kicsi, zsebben is könnyen elfér.

3 kedvelés

Dehogy!

Ha nem vagyok indiszkrét és a nevedben az utolsó 2 szám a születési évet jelenti? (hölgytől ilyent nem illik) Akkor megnyugtatlak én is csak 2 évvel vagyok fiatalabb:-)
Illetve olyan a “foglalkozásom” is ahol mindig az viseli a felelősséget aki az Entert lenyomja.
Inkább azért írtam ki hogy mit szeretnék, hátha valaki megpróbál lebeszélni :slight_smile:
de mivel csak enyhe próbálkozások voltak, és elvileg működik amit elképzeltem így hát nem maradt más hátra… :slight_smile:

2 kedvelés

De ez nem számít kettőnek, mert az egyik az enyém volt és nekem nem jött be. :upside_down_face:

Az jó. Mert ha elakadok, te tudsz segítséget nyújtani :slight_smile:

Tisztelettel

Igen, a születési évem, nem titkoltam sose​:slightly_smiling_face:
Így, hogy kicseréled a belsejét, szerintem nem lesz csalódás. Addig ki se próbáld :joy::joy: