Mod átépités

Erre gondoltam én is, esetleg rákérdezni a gyártótól az értékre.

Mondjuk ezt jó eséllyel le lehet velük levelezni, lehet futok egy kört, 27k-ért már lehet érdemes egy próbát tenni.

1 kedvelés

Ezért lehet az is, hogy ami a penonon 1 meg 1.1 ohm körül van, az az artin 0.9?

vagy lelevelezed, hogy kiküldöd nekik a board-ot, hogy hozzák helyre.

Szerintem annyi pénzből veszek egy újat…

Igen ezért van…

Fuss egy kört velük…egy 27k-s kört :rofl: Na jó ez övön aluli volt. Esetleg azt ki tudod silabizálni milyen áramköri részben van? (Honnan-hova tart)

Kérj akkor csak alkatrészt…egy mailt megér. Fotót mellékelve, hátha más is eltünt róla…ők látják.

Ezért kell a kínai mod átépítésnél cserélni mindent amit lehet.gombok kábel ,510 pin rugóval…stb…

1 kedvelés

Na most tényleg azt gondolom amit az állapotánál ír, csak nem úgy ahogy ő érti,… szegény @Ispy :joy::joy:

Sajnos a kockázat benne van minden műtétben…

Hát ez a beteg most meghalt. :rofl:

Nem értem miért sajnálsz, simán megmondom, hogy ott van a piros nyílnál és tudom is, hogy egy kis rohadék szemétláda, aki megpattant, hogy engem bosszantson. :rofl:

Hát ha penon stabilan nem robban fel, akkor szétszedem artit és újraépítem az egészet, mert az még nagyon a pályafutásom elején készült, de így 10 nappal később már sokkal magabíztosabb vagyok minden téren. :rofl:

defit neki míg van benne élet,nemveszthetjükel …szólj a Szomszédokból a Nagy Fehérnek :blush:

Nem halott az… csak fél tüdővel másképp veszi a levegőt :grin:

Egyébként működik, sőt még tank sem kell hozzá, hogy megmondja az ellenállás értékét, csak nyomod a gombot és köpi a számot azonnal, egyfajta látnoki képességgel ruháztam fel. :joy:

Így legalább liquid fogyasztás sincs :joy:

De az van, ez ilyen wireless prototípus.

A liquidet a végén meg kell inni. :rofl:

Na jó, de tank akkor sem kell. Szóval ha v9 eladó lesz, szólj :slightly_smiling_face::joy: