Mod átépités

Akkor NYUGGER leszel :slightly_smiling_face:
Nem te, hanem @Ispy :joy:

Majd rakok fel képeket, a tartó karokon nem lóg túl semmi, így el is kell férnie, és hát el is fér.

2 kedvelés

Ma kaptam meg a szalagtűzős fotóit a lányomnak :smiling_face_with_three_hearts:hát büszkék lehetünk MINDANNYIAN arra a heggesztésre,még ha csak pár perc volt is :rofl::rofl::rofl:

Egyértelmű. Büszkének büszke vagyok… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hát vállalom, inkább. :grin:

Jó hát 1mm, a franc se látta, hogy ott van, azt meg pláne nem vettem észre, hogy nincs. Meg egyébként sem nézett ki fontosnak. :rofl:

Csak aztán összenéztem a másik boarddal és a nagyító nem hazudik.

lereszeltél 27k-t egyhúzásra :smiling_imp:

1 kedvelés

Ha esetleg valaki felismerné a bizbaszt és van neki egy elfekvőben, érdekelne! :+1: :rofl:

Egyébként gyanítom, hogy valami ellenállás lehet.

De ott minek reszeltél? :thinking: elvileg a mod-ból kellet volna amég nincs a helyén a board…

1 kedvelés

Nem reszeltem, leerőszakoltam azt a switchet, ami alatta van, gondolom akkor távozott ő is.

Amennyire a kép alapján ki tudom venni az ott egy kondi. Hát ha meg tudod mondani az értékét, akkor lehet tudok küldeni.

Na így már érthető. Viszont biztos lehet pótolni

Majd ha szétszedem, akkor megnagyítózom, bár az még kétséges, hogy hogyan fog a helyére visszamászni, gyanítom magától nem. :grin:

2 kedvelés

Vagy a dani is küld szerintem ha valami nagyon speckó amit boltban nem kapni.

1 kedvelés

Van abba a deszkába is amit ki vettél.

1 kedvelés

Já, én lenni István van kis próblémá :rofl:

De még az is lehet nem ettől szar a board, bár biztos van hozzá némi köze, csak odarakták valamiért.

Írj nekik rendesek nekem most van kint náluk a 650ezer klikkes nagy szervizen az egyik modom… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Félve kérdezem, de az normális a dikódesnél, hogy az ohm minden szívásnál változik és az akku állapotjelző is? :thinking:

Ja igen, nem ellenállás lesz az. Ellenállás az a fekete bizbaszok a panelen. A gond hogy az smd kondikra nem nyomnák rá értéket, míg az ellenállásra jó eséllyel igen.

Bf 60 érzékeny a szar akkura és a kontaktokra.Az akkunál azt mutatja amikor nyomod a tűz gombot meddig térdel le az aksi

2 kedvelés