Mod átépités

Nekem nincs a gyerkőcök kattantak rá anno,én Eleaf mániás vagyok,azokból is csak a régebbi modelekkel vagyunk barátok​:grinning:

3 kedvelés

Itt nem tudom miről van szó mert nem néztem meg de érdemes ezt az embert megnézni…

Köszi,ránéztem itt az 510 lógását szünteti meg egy hüvelyt gyárt hozzá:+1:

2 kedvelés

Szia Jani,

Mennyibe fáj egy ilyen dna 60 deszka, amit a penonba raktál? Most elég sokat használtam a dovpo modokat és hát a penon és az arti klónba a csíp elég gyengusz hozzá képest, legalább egy wattal fölé kell lönöm, hogy hasonló legyen a feeling, szóval erősen elgondolkodtam, hogy egy dna board megoldanám a gondomat. Pláne, hogy egyébként a 2 kedvenc modomról van szó.

2 kedvelés

most az egyszer miért jár egy rugóra az agyunk? :thinking:

2 kedvelés

https://vape42.hu/termek/dicodes_bf60.html
ennyit tudok,a többi Jánosé :grin:

2 kedvelés

Hát van ára, de nem számítottam másra. :rofl:

2 kedvelés

Zoli megoldotta…ennyi a matek… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én sem tudom miért nézegetek Dna
modokat :thinking:kell az nekem ?

1 kedvelés

És akkor a dna 60 jó a penonba és az artiba is? Vagy mehet bele dicodes is? Mert dna már volt, lehet akkor kipróbálnám a másik d betűset is.

Nem kell én se dna-t raktam bele hanem dicodest…a dna valamivel olcsóbb de minek ha lehet kapni dicodest…

Dna-val az a baj, hogy kéne usb is mert anélkül nem sokat ér dicodest nem kell programozni…

2 kedvelés

És hol lehet ilyen csodát venni? :rofl:

Viszont ha összeadod a penont és a deszkát …az már dicodes minőség​:stuck_out_tongue_winking_eye:és akkor sincs 100 ban mint a mikro​:grin:

Ecserin ismerős vagy ? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:na ott nincs :crazy_face:

2 kedvelés

Zoli linkelte vape 42.

Közben leesett, hogy amit linkeltél az az, nem a dna. :rofl: :rofl: :rofl:

És nem tudod, artiba is jó?

Gyorsan le kellene csapnom most rá :thinking:lehet utolsó darab :thinking:

Vagy 150-be, mint egy origin penon…amit nem is kapni.