Mod átépités

Amúgy is, csütörtökön utolso nap ennél a cégnél. Aztan jön majd kb 2 hét pihi… De van egy ragyogó ötletem. Faternak, otthon van asztalos műhelye, minden szerszámmal ami létezik. Sztem, hozzá látok én is, és készítek magamnak egy modot. Így legalább eltelik az idő is. Hátha sikerül majd nekem is…

8 kedvelés

Csak vicceltem, h ki lépek innen.
Amúgy…

Köszönöm, hogy itt vagytok, köszönöm, hogy itt lehetek veletek. Nagyon jól érzem magam itt, ebben a közösségben. Mindig van amit olvasni. Mindig van valami új itt… :smiling_face:

7 kedvelés

Jó lett gratulálok.Próbáld meg rejtve az usb csatlakozót kár lenne ezt szétfaragni…

2 kedvelés

Hajrá!Hajrá! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

És wireless töltés…??? Akkor nem kellene faragni sem…

Nem tölteni kell az usb…(modba nem töltünk aksit IGAZ) :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Igaz!!! Pár napja vettem külső akku töltőt, és azóta az 5-6 óra helyett, simán kihúzza a napot a18650-es akkum… Látszik a különbség.

5 kedvelés

Dna-usb-én keresztül lehet adatokat át vinni…

2 kedvelés

Akkor inkább úgy csináld ha javasolhatom mint a lime modoknál tűskével kivehető…

2 kedvelés

nem kell az akku…működik rádugva símán aksi nélkül…vagy csak a 75 75c :thinking:

2 kedvelés

igazad lehet rég nem foglalkoztam dna-val csak itt áll a polcon…akkor kábel csipesszel azt szoktam használni a dicodeshez is amig be nem kerül a helyére…

3 kedvelés

Meg jöttek az aksi csővek​:heart_eyes:
Köszi @szasza4791 !!

12 kedvelés

Ez valami nagy projectnek látszik… :+1::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ha már így benne vagytok ebbe a témába,van a családba egy Ijoy Mistique mod vagyis több is van nekik,de csak eggyiken van ilyen tünet,hogy eggyik akut nem látja,ma szétszedtem,de semmi rendellenes azért átpucoltam a nyákot,de nem javúlt meg,sajna,lehet ezekből valahogy 1 akusat csinálni vagy ez kuka már?

2 kedvelés

gondolom soros kötésbe akkor a szoftver is arra van írva ha az egyik aksit kiveszed és működik akkor jó ha nem kuka…

1 kedvelés

Sajna nem működött,egynek látta úgy próbálltam szétszedett állapotba egy beépített akuval,de nem mozdúlt rá csak az A aku a B ugyanúgy 0-át mért sajna,én is így gondolom,csak gondoltam hátha​:thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

még egy átforrasztás és aksi csere de ez nem éri meg ja ,hogy beépitett akkuval próbáltad éleszteni…dobd ki…

3 kedvelés

Aztán összerakott állapotban vettem észre,hogy 18650-ekkel még a töltést sem veszi fel,így el is buktam volna,ha átvariálom beépítetre mégha működött volna is​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

3 kedvelés

El kell bontani alkatrésznek…ha van több ilyen modod…

1 kedvelés