Mod átépités

Jó Men dísz ősz pimp máj vájp :rofl::sweat_smile:.

GG @Ispy

Van rajta még egy nyúl garknyi tehendő de látom a csillogást az alagút végén.






3 kedvelés

Ügyes vagy @Ispy!
Gratulálok!
A menüre ha ráérzel, már gyerekjáték lesz :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sosem voltam ász, a villanyszerelés terén, de rá kérdeznék, h ha van egy régebbi modom, és abból kivenném az elektronikai részt, es egy barkácsolt fa modba tenném, akkor elvileg kellene működnie, nem? Ugyanúgy 18650-es akkuval…?

1 kedvelés

Ha a barkácsolt fa modban minden megvan aminek egy modban lennie kell…akkor persze! De azért egy “barkácsolt” fa modot készíteni nem hiszem, hogy ennyire egyszerű :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igazából ezek végtelenül egyszerű szerkezetek. De igen, a ház a legnehezebb része a dolognak pont.

1 kedvelés

Mindeközben…8000 kedvezmény az 8000 kedvezmény. :joy: És free shipping! :point_up:t4:

Azt hiszem elkapott valami indokolatlan magabiztosság. :thinking: :grin:

3 kedvelés

Még kettő, vagy ezek már a folyamatban lévők?
Szóval csak a kedvezmény miatt van ez a hercehurca? :joy:

1 kedvelés

Ez a két penon…de ja, igazából nem sokat ér ez a dicodes, de a kedvezmény, na az már valami. :joy:

2 kedvelés

Csak gyakorolj, hátha egyszer szükségem lesz a kikristályosodott tudásodra, gyakorlatodra…addigra már 10perc alatt végzel a szükséges forrasztásokkal :wink:

1 kedvelés

Bérmunkát nem vállalok, nem tudsz annyit fizetni! :joy:

hát, nem is pénzért gondoltam :rofl::smiling_imp:

Aranyban akarsz fizetni? Hmmm. :rofl:

konkrétan sörre :wink: …gondolom neked is a kedvenc söröd a rekeszes :blush:

Nem nyert, nem fogyasztok alkoholt. :wink:

én is ritkán…2 hete teszteltem az alkoholmentes Heineken-t … szenzációs. Csukott szemmel meg nem tudnám ízről mondani, annyira eltalálták. Amúgy sok szóda+kevés fehérbor+lime karika a nyári alkoholom…télen max gyümölcsös forraltbor a hidegben.

2 kedvelés

Pár óra dicodes tapasztalat…jó, nem tudom miben, de tényleg más élmény, most visszaraktam a penonra a tankot, amiben még a régi deszka van és olyan, mintha úgy néznéd a filmet, hogy van egy vékony függöny a vászon előtt. Amikor a dicodest használom, hirtelen eltünik a függöny. Kb így tudom leírni a különbséget.

Közben szétkaptam a penon, egy takarításra, hmmm, inkább gyorsan össze is raktam. :rofl:

Van valakinek nőgyógyász ismerőse? Lenne pár kérdésem… :joy:

3 kedvelés

Ugye hogy hihetetlen ? Én sem hittem benne,de minden legenda valahol igaz :grin:

1 kedvelés

és ha még a kanthal-D is működik :slightly_smiling_face:…majd küldök sample-t

2 kedvelés

Esetleg nik-mentes levessel…:laughing:

Hivatásos vagy amatőr (DIY)?