Mod átépités

@Ispy Ispy, nem olyan bonyolult ez, itt van egy kis idézet a PDF-ből.

"Dicodes lenni nágy öröm és bódottá neked.
Te megvenni, és használ,.mint mink tudjuk.
Amennyiben te nem boldogulni gombsorból, használ AUTOPILOT modeban.
Ehhez eszközön nyomni nagy gomb hétszer, majd várás kijelzőn megjelenő kis tudós arc.
Ott te lenni kis kínai modocska panel intelligens mód neked aktivál ÁTLAG MTL módja"

1 kedvelés

Megértem vaperinán, hogy egy szót sem értek abból amiről most szó van :rofl:

Én se tudtam a picot felizélni :rofl::rofl::rofl:de ez egyszerűbb mint PROGRAMOZNI :rofl::rofl::rofl::rofl:

Persze, nem érted, mert ez egy külön klubb, titkos nyelven megy a kommunikáció. :rofl:

Kérdezz bátran. :grinning:

1 kedvelés

Ezek itt alapvető kritériumok​:point_up:

Sikeres forrasztás után USED THE FUCK’N SERVICE MANUAL résznél tart :grin:

inkább a lényeget mondd, jobb lett az íz, gőz, th…vagy bármi? :sweat_smile:

Minden gyantásabb ízű … :roll_eyes:

Dehogy lett. :rofl: :rofl: :rofl:

Honnan tudná ? :rofl:Még most takarítja a kábelvégeket meg a megmaradt forrasztóónt az asztalról​:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Az biztos nem, mert nem használtam végül folyatószert. :rofl:

Magával a pákával is lehet ám gőzölni, bakker … :joy:

Még csak a huzal fajtákkal ismerkedik :grinning:

Tegye fel a kezét, aki a páka kábelét már megolvasztotta. :raised_hand:t4: :rofl:

Én több gépnél is…

Én is csak szaglásztam, hogy, hmmmm mi ez a fincsi illat, ilyen eddig nem volt…óóó…basszus. :joy:

Az egyik ílyen sikerem a telephelyen volt le is baszta a biztit örültek az irodisták :grinning:

Megolvasztottam, levagta a biztit, visszanyomtam, majd pár perc percen belül rá is fogtam :joy:a kilógó rézre. Megbaxott keményen. Ez egy direkt 230 V/60W páka.
Még megvan…sok éve.
Dobtam rá szigszalagot.

Burkolni se volt könnyű áram alatti vezetéket konnektor nélkül :rofl::rofl::rofl:
A kolléga a hasát fogta mikor elengedtem a drótot​:rofl::rofl:

1 kedvelés

Szereltem egy 15 méteres egyes hosszabbítót anno rég a tv-stúdióban. Át volt húzva egy szűk ajtón. Először a dugót raktam rá. Átballagtam a másik végéhez, elkezdtem blankolni késsel az ereket…egy Fax meg bedugta amott… :star_struck::grin:

1 kedvelés