Mod átépités

Úgyis azt fogom hazudni, hogy jó lett. :rofl:

Ez nem hifi, itt csak egy föld van, az mindig a negatív :+1:

1 kedvelés

Aha, akkor a házhoz kötött szar, az igazából az aksi negatív lesz, amit én valamiért földelek állandóan. :rofl:

le esett egy negatívja van a háznak?

1 kedvelés

Elkészítheted az első kettős szigetelésű, erősáramú modot​:muscle::grin:

Persze, a mínusz a GND kb. mindig.

1 kedvelés

Jó és ezt nekem honnét kéne tudnom, nem értek hozzá. :rofl:

Én se értek hozzá …forrasz.mínuszt a mínuszra pluszt a pluszra kész.

1 kedvelés

Ne már, most akkor ketten vagyunk? :rofl:

Akkor így jó vagyok, megvan mindennek a helye és szerintem a switcheket sem kell leszedni a boardról, mert elfér a házban.

1 kedvelés

Hát majd kiderül.Penonál én is azt hittem…

Most észrevétlenül is rád ragadt :+1: ezért is jó a Vaperina :slightly_smiling_face:

(Közösen el lehet cseszni dolgokat, amit az ember magányában egyedül cseszne el).:grin:

1 kedvelés

Hát, nem tudom, ennyi hely van benne, a gombok valahol a közepéig fognak érni…odáig a tartó körmökig.

1 kedvelés

Ja többnek néz ki mint a penon-nál.

Most kapcsolok @Ispy … A fehér penonnal is ezt tervezed? :roll_eyes::blush:

Naná, kibelezem, amint a kezembe van. :rofl:

Akkor gyakorolj szorgosan :blush: szép az kívülről is, de azért nem árt ha funkcionálisan toppon van :blush:

A terv életbe lépet készül már a cink és réz oldat :smiling_imp: addig még beszerzés egy kis titánt a melóból az utcsó oldathoz króm van dögivel :rofl:. :nerd_face: I’m a fucking engineering electrolytos folyadék előállítás 10%ecet+só :metal:. Tisztítás, kis koptatás , durva polír , finom polír, 18650 toldó vagy hosszabb záró vég :grin: de ezek odébb vannak . Ja a fő dolog még venni @Zsolt68 tól a módot :rofl::sweat_smile:

Szerintem a toldó talán jobb ötlet…becsavarni ahova most a kupak megy és a végére pedig a kupakot rácsavarni…szóval csak egy külső és egy belső menet kell a végeire :wink:

Viszont van egy eljárás aminek a neve több éve nem ugrik be…fémtárgyak kapnak általa egy tartós műanyagszerű bevonatot. Valamibe belemerítik és talán elektrokémiai folyamat eredménye lesz a rákerülő réteg. Nem galvanizálás vagy nikkelezés mert ezek mások. Tudod mire gondolok…mi az eljárás neve?

1 kedvelés

szinterezés más néven porszórás

Lehet, hogy ez az, de akkor én más elnevezésen ismertem…ezek nem hangzanak ismerősen :thinking:

2 kedvelés