Mod átépités

Na akkor most megyek és rágyújtok egy nútára :rofl::rofl::rofl:

20m kábel vajon elég lesz? :thinking: :rofl:

Ott már nagyüzem lesz :rofl::rofl:

Nájszö . Most már van plofi eszköz, plofi hozzá állás . Ilány a plofizmus mezeje. :+1:

Amennyiben több,.mint 20 méteres a mod, nem :thinking:

Neked is van kb. 100.000 km hosszú érhálózatod, mégsem vagy 2 méternél magasabb, szóval gondold ezt újra. :rofl:

1 kedvelés

Mai tudományos témánk: miből áll Arti!

A könnyű rész kész…jöhet a takarítás.

Egy kérdés a forrasztó fiúkhoz: ólommal vagy ólom nélkül :thinking:

Soha nem néztem mi van a forrasztó ónba még ónon kívűl…

2 kedvelés

A cin az ólom és ón ötvözet . Annyiban másabb az ón általában gyantázva van míg a cin nem mert nem oxidálódik az ólom miatt

1 kedvelés

Csak ugye kereskedelmi forgalomba már évek óta nem lehet kapni ólmos ónt, mert…nekem még van itthon 60/40-es, de amit most vettem az már valami akármit tartalmaz ólom helyett.

Gondolom cinket . :rofl:

Két egér megy a vasúti sínen.
Az egyik megszólal:
Cin!
A másik értetlenkedve ránéz:
Te, én azt hittem, hogy a sín az vasból van!

Hát nem…99% ón, 0.3% ezüst, 0.7% réz. Amit itthon találtam 60% ón, 40% ólom. De akkor fogalmatok sincs. :rofl:

Újjak így igaz fogalmam sincs mert nem lesz rá szükségem annyi van ami az unokámnak is elég lessz . Én is örököltem. Amúgy az az igazi finoman lágyan olvad jobb mit ezek az új fődíj mert magas olvadási hőfok .:face_with_symbols_over_mouth:

1 kedvelés

Szerintem már aritit is ezzel az ólommentessel csinálták, 360 fokra meg sem moccant a forrasztás, fel kellett tolnom 380-ig.

Akkor szerintem én is maradok a jó öreg mérgező ólmosnál, abban van a vitamin. :rofl:

Igen nagy a valószínűsége én találkoztam olyannal ami 420°c kért . Mondom ilyen nincs kislángos elő egy gyors rápirítás . PVC, gyanta szag a levegőben :grin:

Yihua-ról vélemény ?

A hőfokállítás jó dolog, de ez is túl könnyű a kábel merevségéhez képest, elégé észnél kell lenni, hogy ne verj le vele valamit, vagy csak szimlpán ne égesd szét a kábelt.

Akkor kiváló. Mint egy görcsölő nőstény kígyó :rofl:. Mind ilyen kicsit be kell törni :grin:

Azt hiszem mégiscsak veszek ónszívó szallagot, mert ezt a régi dzsúvát én nem hagyom rajta, azt szippantóval meg elég nehéz a mütyür kerek cuccokról leszedni.