Minden ami MESH

Sziasztok!
Én csak mesh-t használok, azon belül leginkább Wotofo-kat! Próbáltam huzalos tekerésű tankokat is, de építésben-ízben (nekem), jobban tetszik a mesh! Hálós lapot többet teszteltem, Vandy Vape-Wotofo-Mechlyfe és ezen belül más-más ohm-os lapokat. Ami eddig a kedvencem az a Mechlyfe 22ohm-os lap, mivel olyan sok watt nem kell neki, és kellemesen langyos gőzt ad! Persze ízre is nekem ez adja eddig a legfinomabban! Wotofo Profile Unity, volt addíg a nagy kedvencem, amíg meg nem érkezett a Profile Rdta tankom! Nem mondom, hogy a Unity tankokat gyerekjáték megépíteni, de nem is nehéz. Viszont a Profile Rdta-t valóban könnyű! Egy alkalom, volt hogy a Zeus x mesh-tankomat megépítettem, amivel az előttem szólóval értek egyet, szintén nem okozott problémát, valóban egyszerű bevattázni! Én álltalában két hetente cserélek vattát-mesh-t, mivel deszert liqudeket használok ( [Antimatter), emiatt jobban használódik. Még a vattáról annyit, hogy itt is többet próbáltam - teszteltem, de maradtam a Wotofo 6mm vattánál, nálam nincs gond a liquid szállítással ízre is az egyik legfinomabb. Nagyon ajánlom a mesh tankokat!

11 kedvelés