Milyen e cigit vegyek ami már nem kezdőknek való

Szia, kb az összes egy aksis mod használható már 80w-ig. A tapasztalat azt mutatja, hogy még az igazán nagy gőzösök sem mennek 60 w felé, ezért bármelyik jó lehet. A kérdés az, hogy mennyire zavaró, ha mondjuk napközben egyszer aksit kell cserélni. Mert ha nem megoldható, vagy macerás, akkor lehet szüksége 2 aksis modra, vagy egy aksisból 20700 vagy 21700 aksisra. Nekem van geekvape aegis solo, teljesen jó, ezt hordom munkába, igazi strapa mod, sosem volt semmi baja, egy aksis, kicsi, zsebbarát. A következő amit merek ajánlani és szintén hajtok egyet az a paramour mechlife, ebbe 18650,20700 és 21700 aksi is belemegy, nagyon kicsi, alapszintű menüvel. A készülék hibája, hogy bubis palásttal már sok tankot nem lehet rátenni, de szinte nincs is olyan tank, amihez ne adnának egyenes palástot.Doboza szerint 25 mm-ig fogad tankot. 2 aksis modokból nekem vaporesso switcherek vannak, megbízható szerkezetek ezek is, de már nem kaphatóak ahogy láttam. Nálam a geekvape, a vaporesso váltak be, smok-om egyszer volt, de vissza kellett küldenem 2 nap után. Általánosan elterjedt vélemény, hogy a smok modok között több a hibás, mint más neves terméknél. Nem árt legelőször ezt tisztázni, hogy mi a fontos, mert ahogy a képen láthatod eléggé eltérő a méretük, így egész nap zsebben hordáskor zavaró lehet pl a switcher a mérete, de a tömege miatt is.

6 kedvelés