Milyen e cigit vegyek ami már nem kezdőknek való

Sziasztok az lenne a kérdésem van egy barátom és szeretne egy nagyobb gépet eddig kis kezdő gépje volt megvette a dohányboltban és lassan 1 éve szívja és most akar egy nagyobbat mert neki ez már gyengécske milyet ajánlotok neki?

1 kedvelés

Szia!

A kérdés, hogy milyen készüléket használt eddig, mire (MTL, DL) és milyen szempontból nőtte ki a gépet?

2 kedvelés

DL és azér nőtte ki mert neki gyenge volt ez a gép ami neki volt max 50w volt

2 kedvelés

Akkor pl egy ilyet ajánlanék:

https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/9845-aegis-legend-2-box-geek-vape.html

Ez mindenre is jó, lehet ütni vágni. nekem az elődje van meg évek óta, igen stabil darab.

Esetleg ez:
https://www.lepetitvapoteur.com/en/mod-box-/9277-drag-3-box-voopoo.html

Ha DL-ezik, mindenképp duplaakkusban gondolkodnék.

3 kedvelés

Szia, kb az összes egy aksis mod használható már 80w-ig. A tapasztalat azt mutatja, hogy még az igazán nagy gőzösök sem mennek 60 w felé, ezért bármelyik jó lehet. A kérdés az, hogy mennyire zavaró, ha mondjuk napközben egyszer aksit kell cserélni. Mert ha nem megoldható, vagy macerás, akkor lehet szüksége 2 aksis modra, vagy egy aksisból 20700 vagy 21700 aksisra. Nekem van geekvape aegis solo, teljesen jó, ezt hordom munkába, igazi strapa mod, sosem volt semmi baja, egy aksis, kicsi, zsebbarát. A következő amit merek ajánlani és szintén hajtok egyet az a paramour mechlife, ebbe 18650,20700 és 21700 aksi is belemegy, nagyon kicsi, alapszintű menüvel. A készülék hibája, hogy bubis palásttal már sok tankot nem lehet rátenni, de szinte nincs is olyan tank, amihez ne adnának egyenes palástot.Doboza szerint 25 mm-ig fogad tankot. 2 aksis modokból nekem vaporesso switcherek vannak, megbízható szerkezetek ezek is, de már nem kaphatóak ahogy láttam. Nálam a geekvape, a vaporesso váltak be, smok-om egyszer volt, de vissza kellett küldenem 2 nap után. Általánosan elterjedt vélemény, hogy a smok modok között több a hibás, mint más neves terméknél. Nem árt legelőször ezt tisztázni, hogy mi a fontos, mert ahogy a képen láthatod eléggé eltérő a méretük, így egész nap zsebben hordáskor zavaró lehet pl a switcher a mérete, de a tömege miatt is.

6 kedvelés

Ha már szóba került a Vaporesso, nekem Revenger X van, ha még kapható simán ajánlanám azt is. Főleg ha nem tekerést használ, hanem porlasztózik, a GT porlasztókkal én nagyon elégedett vagyok.

1 kedvelés

Neki egy vaptio silver cig van

1 kedvelés

GeekVape Legend 2 -t vettem nemrég. Eddig nagyon megbízható.
Viszonylag nagy de nem túl súlyos (persze mihez képest), két 18650 aksi, max 200 W, de én MTL-re kb 19-22 Watton használom. Puff számláló, TC mód stb, mindent tud (ami nekem kell). Fél Wattonként változtatható a teljesítmény. És rohadt jól néz ki.
Ajánlom!

1 kedvelés

Na de melyik? A vaption a gyártó, a silver a szín, mi a típus? :grinning:

A kérdés, hogy a tank és mod egybe van építve, vagy szétszedhető, az egyik esetben a mod külön cserélhető, a másikban meg venni kell külön modot és tankot is. Ha már szintet akar lépni, akkor ez az, sőt legyen cserélhető az akksi, szóval minimum 2 akksi és egy 2 ágyas töltő is kelleni fog, egy 30k-val lehet számolni.

2 kedvelés

Ez van neki

2 kedvelés

Mit jelent az, hogy gyenge volt neki? Milyen porit tett bele? Azon rajta van a használati tartomány. Csak a modot akarja lecserélni a tank marad? Mert akkor egy 2x18650-es mod lenne a megoldás vagy egy single 21700-as, cserélhető akksival, ha dl használja akkor 4 akksi és egy töltő.

Mondjuk egy beépített akksis 50 wattos készüléket nem is szabadna dl használni, lehet már kezd kipurcani az akksi benne, ezért érzi kevésnek.

2 kedvelés

Hát énsem értek annyira hozzá csak mondta nekem hogy szeretne valami nagyobbat mondom megkérdezem tőletek hogy mit javasolnátok ezután az e cigi után

2 kedvelés

Hát akkor nekem eddig ért a tudásom, dl nem az én pályám.

1 kedvelés