Milyen alaplevet kéne használnom a legjobb íz eléréséhez?

@John “A liquid vegyítő használata” alapján egy gyors számítást végeztem.

Ha veszek 1 liert PG-t meg 1 liter VG-t plusz a 36 db booster, hogy 3mg-os 50/50-es levest készítsek, akkor az 21327 Ft, és cserébe lesz 2360ml kész alaplevem. Azaz 1 liter 3mg-os 50/50 alaplé 9037 Ft-ért.


Screenshot_20240608_110958_Chrome
Screenshot_20240608_111715_Calculator

Ehhez viszonyítva a legutóbbi Revolut alaplé vásárlásom nem volt drága.

Ha nem jó a matekom, kérlek szóljatok, nem akarok hülyének tűnni. :crazy_face:

4 kedvelés

A booster eléggé dob az áron…ezért ahhoz képest jó áron vetted

5 kedvelés

Én is így számoltam. És ennyi idő íztelen vapelés után nem bánnám ha manó rúd szerű intenzitást kapnék hogy őszinte legyek. :laughing:

2 kedvelés

Jól számoltál,ha elègedett vagy a Revolute
alaplèvel,illetve boosterrel akkor így kedvezőbb áron ki tudod hozni az alapot.Szerintem amíg ez így lesz,addig nem èrdemes,más alternatívában gondolkodnod.

4 kedvelés

Én ezt megoldom max 18- ból…:rofl:de elengedtem.Van aki 440- 3rt veszi a pilsner urqvell T és van aki 740- ért​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mi az a manórúd? Fogalmatlan vagyok! :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Hàt a manó rúdja​:rofl:

3 kedvelés

Revolut-ból ez az első alaplé amit használok. Tapasztalatom még nincs vele! Most érlelődik az aromákkal.

2 kedvelés

@Helomi78 elfb@r-ra keress rá (@=a)
Amúgy drága és nem legális

3 kedvelés

Oké-oké! Te már régi motoros vagy és tudod mit honnan! :grin::grin::grin: Én most rendeltem harmadszor alaplevet.

Előszőr kezdőként idén márciusban kész aromás 12mg-os liquidet rendeltem az eliquidbolt.cc-től. Az íz jó volt, de igen kapart, mivel DL-ben használtam. Nem is kellett sok egy napra. :rofl::rofl::rofl:
Majd a következöben 2x100ml kész 6mg-os noname alaplevet és flavourart aromát vettem az ecigionline.com-tól.
Ezt követően 3mg-os 500ml kész noname alaplevet rendeltem és Vape Vampire aromákat az eliquidtrafik.com-tól.
Legutóbb a TasyJuice.eu-tól vásároltam a Revolute DIY csomagos 3mg-os alaplevet és A&L aromákat.

Megjegyezném, hogy az alaplevekkel és az aromákkal sem volt minőségbeli probléma. Az hogy némelyik aroma nem azt adta vissza mint amire számítottam, az már más. :laughing:

4 kedvelés

Ma ezért fura,hogy jött ugye egy kérdés…erre érkeztek a vàlaszok nàlam is jóval tapasztaltabb vaperektől,hogy florawita!!!és nem az lett ,hogy köszi kiràly!!!Hanem,hogy a haver revolutja​:rofl::thinking::sob:

3 kedvelés

Itt a 25%-os felhasználó :sweat_smile::wave: Általában csak olyan aromát veszek aminek az ajánlása 15%-os mert azoknál tudom ha 25%-ra keverem akkor megkapom a számomra ideális ízeket​:blush:

Alaplé kérdésben egyet tudok érteni a többiekkel. Csak az számít, hogy megbízható forrásból származzon.:+1:

3 kedvelés

Dehogy keresek itt porosodik S fijókban.ingyen sem kellene​:rofl:

4 kedvelés

Értem! És igazad van! Én köszönöm neked @anon51972836 és mindenki másnak is akik segítenek nekünk kezdőknek! :saluting_face::saluting_face::saluting_face:

4 kedvelés

Koszönöm! Így már megvan! Nem tudtam, hogy így becézik? :lying_face::lying_face::lying_face:

1 kedvelés

A San benedetto a háttérben a Coop -ból van.azzal àtbasztak 590.- volt​:rofl:

2 kedvelés

Flora+100-as nik :man_shrugging:
Majd idővel mindenki rájön :smiling_face:

9 kedvelés

Annyiért tényleg drága a nívós nevű olasz csapvíz :imp:

2 kedvelés

Ennyi!!!:+1:

2 kedvelés

Nàlam csak az3rt az azúr mert itt van a sarkon az üzlet​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés