Milyen alaplevet kéne használnom a legjobb íz eléréséhez?

Szia @Wick ! A 30ml pinkman-t 180ml alaphoz kevertem.

2 kedvelés

Ok, csak félreérthető volt. Ezek szerint tényleg az alap véleményes vagy kifogtál egy hígabb Pinkmant.

2 kedvelés

“Propilén-glikol (PG):** A PG felelős a gőzképzésért és az íz szállításáért. Nagyobb PG-tartalommal rendelkező e-liquidek erősebb torokütemű érzést nyújtanak.
Növényi glicerin (VG):** A VG is részt vesz a gőzképzésben, és simább, lágyabb gőzt eredményez. Nagyobb VG-tartalmú e-liquidek több gőzt termelnek.”

Nálam fekete listán van ez a bolt.
Próbálni kell más pg/vg arányokat. Bár az ízt viszi a több PG, akkor ott mást is kellene nézni, pld. ízvakság, váltani más ízekre, több vizet kortyolni. Vagy kaptál rossz alapot.
Valószínű bármit írhatunk, nem az lesz a Te jó ízed elérése, mert mások vagyunk, íz érzékelésben, intenzitásában is. Megbízható helyről kell vásárolni. Liquid: hordóból porciózzák, mert a borászoknak sem kell 200L egyszerre és ha nem felelne meg az EU és itthoni élelmezési követelményeknek, már rég bezárták volna a boltot, nem úgy, mint egyik másik döglött alaplevet eladó vape boltot. Nem csili-vili, de adja az előírt minőséget flancolás nélkül. Más: csak mert említve volt a bolt ahol vásárolsz, az aroma nem az eredeti palackban és elírt névvel kaptam meg, ami egy semleges ízű, szagú, kávészínű semmi, valami moslék volt. Ez alapján már zárni kellene azt a boltot amelyik képes a vevőt így kiszolgálni, gyakorlatilag anyagilag megkárosítani. De vissza az alapanyaghoz, kaptam már csípőset, egérszagút, olyat ami úgy folyt mint a víz, ezek lejárt szavatosságúak, valamivel hígítottak, stb. Az É. szomszéd országból jöttek, töröltem is őket azonnal a boltok listájából. Flórától 3éve rendelek, 50-50 az arány, télen nyáron. Az meg az én személyes gondom, hogy qwára “beárazták” már a külföldi boltok is az alaplevet, csak nézem, hogy mit kérnek a pár deciért, lassan Unikum árban lesz. Aztán ott a minőségi bizonyítvány, meg kell nézni a termékek alatt, Szinte az egész világon egy a követelmény, megfelelés, attól aki eltér az HAMISÍT. Aki meg bízik egy másik x bolt nevével beárazott alaplében, az meg vegye azt, fizesse a márkanevet, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de ugyan azt a minőséget kell (ene) kapnia USA ban, Japóknál, itthon.

8 kedvelés

@Trivers ahogy írtad is az idézetben, nincs jó tapasztalatod velük. Szerintem rendelj máshonnan!:point_up:

3 kedvelés

@Helomi78 Így fogok tenni. Szerintem még egyszer sem tapasztaltam igazán jó ízeket vaping karrierem alatt :joy: pedig még egy Yacht Vape Pandora v2 mtl rta-t is vettem a jobb ízek reményében…

1 kedvelés

Én naponta 2-3 féle ízzel vapelek. Ha egy ízt nyomatok egész nap, akkor már én sem érzem ki az aromát a nap vége felé. :grin:

3 kedvelés

Nekem konstans a vape feeling, bármennyit használok…ezért IS döntöttem 11év után emellett

1 kedvelés

Az az igazság,hogy a jó kérdés alapfeltétele a jó vàlasznak! Valahogy a sorok között olvasva a felvetésed alapjaiban érzem,hogy zavar van az erőben.Millió de keveset is mondtam oka lehet ,hogy nem érzed az àltalad leîrt Pinkmant…pl ha hónapok óta szîvod​:hushed:De nem is folytatom mert…Szerezz be máshonnan alapot de a rossz meg a nem érzem az nagyon nem ugyanaz.

2 kedvelés

Nem éreztem adott lötyi îzét…megkértem 2-3 embert a környezetemben,hogy kóstoljanak rà mert ennek szerintem semmi îze.A vàlasz az volt a részükről,hogy finom édes gyümölcsös îzt éreznek​:hushed::roll_eyes::thinking:Csak egy érdekesség…

2 kedvelés

Egy rendelésnél 3x 100ml liquidet keverek be 3 különböző aromából. Nagyon sok aromával / shake n vape-el bróbáltam már ezt az alaplevet 30/70 és 70/30-al is. Sosem értem el igazán intenzív ízeket. Sőt idővel egyre furább íze lett pár liquidnek. Szerintem szerencsét próbálok és kipróbálom a revolute-ot. 10ml aroma 90ml alap keverési aránnyal jó ízeket kéne kapjak nem ? :man_shrugging:
(Amúgy egyszer volt lehetőségem kipróbálni más gépéből a revolute-ot egy fullmoon aromával és ég és föld volt a különbség az enyémhez képest…)

2 kedvelés

Az ízvakság változó, hogy kinél hogy alakul ki. Van, aki pár óra után, van aki soha nem szenved ettől.
Nagyban függ az aromáktól, ízanyagoktól.
A tartós hűsítős likvid-használat is tompítja az ízlelést.

4 kedvelés

10 százalék arány a legtöbb aromához bőven maximum. (1-2 extrém esetet leszámítva).

3 kedvelés

Nem a revolute volt a titok hidd el de 3zem,hogy a legdrágább megoldást szeretnéd.hajrà:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kivéve aki manórúdhoz szokott.Egszer próbàltam brutál émelyîtő agyon îzfokozózott.Nekem hànyingerem lett tőle Ami ilyesztő,hogy van akinek az az alap îz intenzitás​:hushed:

3 kedvelés

Igen, sajnos.
A manó rudiját sajnos gyerekeknek szánták a kialakítása és az ízek miatt is :disappointed_relieved:illetve az erős íze mellett az az ideológia áll, hogy cigiszerűen szívod, pár slukk, aztán elteszed.
Ez megtévesztő kettősség, rá lehet így függni is, persze tompulást és ízvakságot is okozhat, szóval…:thinking:

3 kedvelés

Mindenki szîvja ami jólesik neki én épp most töltöttem be a kedvencem​:rofl: inawera ry4!!!6% Azúros alap​:rofl:imàdom!!!ja,hogy senki nem kérdezte…és…:rofl:

6 kedvelés

A kávét is sokan 3-5kanál cukorral isszák

4 kedvelés

…akarod mondani a cukrot kàvéval eszik…:rofl:

5 kedvelés

Legutóbb 7200ft-ért vettem 1 literes 3mg-os 30/70 alapot. Biztos, hogy olcsóbb a floravita pg vg, de ahhoz még kell venni boostert is. :rofl: Mindenki a maga vapelésének a szakácsa! :rofl::rofl::rofl:

@Trivers És valóban nem a revolute a titok. Legyen jó minőségű az alap, megbízható forrásból, érvényes szavatossági idővel! Ugyan ez igaz az aromákra és minden más termékre ami a leveshez kell!

3 kedvelés

Lehet, hogy eszközt kellene váltanod? :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::thinking::wink:

2 kedvelés