Miért jó a külső töltő? És milyen?

Csak egy javaslat:

1 akksi nem akksi. 1 szett nem szett. Bármikor lehet bármi, és ha az egyik tönkre megy, mert Pl leesik, akkor kell, hogy legyen egy tartalék. :slightly_smiling_face: Nálam általában min. 2 tank/mod van, és mindkettőhöz tartalék akksi is.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Bocsi Zoli,távol álljon tőlem,hogy beleokoskodjak,de full feltöltött akuval szokás számolni ilyesmit és még valami 3.2V alá meríteni akut már kezd meredek lenni,elnézést mégegyszer​:+1:

1 kedvelés

:heart:

Semmi probléma @blini80 ! Teljes mértékben igazad van. Egy dolgot nem vettél figyelembe a programnál.:slightly_smiling_face: 2 értéket megadva is számol, és én nem írtam be feszültséget, mivel az is változik az ellenállás függvényében.:slightly_smiling_face: Csak a teljesítményt, és az ellenállást beírva pedig azt a képet kapod, amit beraktam oda. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igazából rögtön levágtam,hogy is jött ez ki neked,csak pl:mechánál a tervezett ellenálláshoz mindig a maxolt értékekel számolok,mert pl szabályzott modnál is véletlen bypassra kapcsol és máris bajba kerülhet,meg pl.tankot vált teszem azt dl-re és már benne maradt a tudatába,hogy elég az a 10A-es cella 0.6 ohmra,aztán mégsem mert már dl-be nyomja.Ilyesmikre gondoltam,mindenféle rossz szándék nélkül,elnézést!

1 kedvelés

Ami még eszembe jutott, és kimaradt, ebben az esetben nem mecha modról beszélünk, mert ha arról lenne szó, akkor én is beírtam volna a 4.2 V-ot.

5 kedvelés

:heart:

@blini80 ne kérj elnézést, mert szerintem nincs miért! :slightly_smiling_face: Ugyanarra gondolunk, csak másképp közelítjük meg.:slightly_smiling_face:

Egyébként itt a 15w és a 0.6 Ohm ellenállás volt a két fix érték, ezért számoltam ezzel.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.