Akku töltő

Sziasztok!
Vettem egy új módot. Drag X Plust és egy 21700-es akkut adtak hozzá. De töltöm nincs. Mivel sokat vásároltam ebben a hónapban :grin: így ezt néztem ki.
Erről mi a véleményetek?
Pár napig jó lehet?
https://vape42.hu/termek/xtar_mc1.html

6 kedvelés

Szia Zsolt! Teljesen megfelel a célra!

5 kedvelés

Szia! Lassan 6 éve nyúzok egyet és nem tudok rosszat mondani róla. tökéletesen teszi a dolgát.

8 kedvelés

És semmi esetre se töltsem gondolom a mod-ban?!
Még addig se amíg még jön a tölt?!

3 kedvelés

Bocsi,nincs szándékom belekontárkodni​:slightly_smiling_face:Nekem azt mondták a srácok,hogy addig tölhetem a modban.Sajnos nekem nem ért még ide a töltő az Aliról​:cry:

6 kedvelés

Igazából csak egyszer kell tölteni mert így is kibírt 2 napot. Péntekre meg itt a töltő.

5 kedvelés

Zsolt nyugodtan töltsd a készülékben addig amíg meg nem jön a töltőd! Talán egy kis jótanács ebben a nagy melegben inkább az esti órákban töltsd a készülékben!

6 kedvelés

Köszönöm a segítségeket :grin:

3 kedvelés

Gondolom a par nap par honapot akart jelenteni :wink:
Annyi idore (es meg tovabb) tokeletesen meg fog felelni. Egy akksi hasznalatban egy a tolton. mondjuk ha 60W+ hasznalod a cuccot akkor kicsit razos lesz a toltes ido/lecsapolas ido :smiley: Lenyeg, ki fogsz vele jonni par honapig amig lesz penzed 2/4 agyas es kicsit magasabb toltoaramu (1A/2A) toltore.
Mod uUSB tolteshez nem tudok erdemben/tapasztalatbol hozzaszolni. En vartam par napot a mod hasznalataval (3-at h pontos legyek) amig megjott minden akksi+tartozek. De hatalmas problemat nem hinnem h okozhatsz 2-3 nap sajat toltessel.

1 kedvelés

Regebbi a tema, de en ezt nem vennem mert csak 0.5 amperrel tud tolteni. Jobb valasztas az xtar ant mc1 plus mert az mar tud 1 amperes toltest, ami toltesi idoben nem mindegy, foleg egy nagyobb telep eseteben, arban meg nem sokkal dragabb

3 kedvelés

Teljesen jó. Ha megjön a másik akkor ez jó lesz hordozhatónak.

3 kedvelés

Sziasztok! XTAR MC2 Plus töltőt használok. Tölthetek e benne egyszerre két különböző akkut? (18650 ill. 21700) Külön kezeli a két slotot? Tölthetem-e 2 amperes töltővel? Nem árt neki illetve az akksiknak? Gyorsabban tölt? Előre is köszi!

Szia!
Az elemek “szeretnek” lassan merülni és lassan töltődni. Nekem egy két ágyas Efest Luc töltőm van ami 0,5-1,0 Ampert tud és kb. négy mod-ot használok vele folyamatos rotációban.
Szükség szerint használom a töltőm különböző akkukkal is (18650-21700as) és helyzettől függően 1-0,5 Amperrel töltve:

  • Hiszen az élet rövid, az idő telik és lehet, hogy az akkumlátoraim sem lesznek fiatalabbak a használatban, de Ők vannak értem és nem fordítva. :wink: Egyszerűen csak használom.

Nekem még nem volt problémám velük, pedig van akkum, aminek még a korát sem tudom, mert ajándék volt.

1 kedvelés

Köszi szépen!

1 kedvelés