Miért is késnek a dologok? Idegesek vagyunk ha késik a cucc amit rendeltünk! lássuk hogy is van ez?

Nekem szakmámba vág egy kicsit a dolog úgy hogy járjunk utána.
Sokkan vagyunk akik nem értjük mi is történik miután rendeltünk. Ez a video egy kicsit tisztába vágja a dolgokat. Igazából csak annyit fűznék még hozzá hogy sokan panaszkodtatok egy oldalra hogy gyenge a nick só és megjelent egy post hogy Kínából lehet rendleni. Szerintem nem kéne mert ilyenkor magát az anyagot megvizsgálják és kiszámolják hogy te milyen szinten sérted a törvényt (úgy is azt mondanak amit akarnak)Teszem azt valaki tényleg rendel több liter tiszta nikotint Kínából akkor jó pár tizezer szál cigaretta lesz a vád . Ha az is kiderül hogy tovább is adattál valakinek belőle akkor pedig már kereskedelem. A magyar media rögtön kapna ezen. Igy is elég rossz a helyzetünk kis hazánkban ne adjunk még nekik indokot. Mindenki gondolja végig mit is csinál . Köszönöm

16 kedvelés

Szia!Lehet neked van igazad…

4 kedvelés

Lehet, hogy igaza van. De a nicliquid nekem pl. Belgiumból adta fel, 2 hét alatt itt volt, vám nélkül. Nem rábeszélni akarok, meg nem Maszat ellen beszélni, csak arra célzok, hogy Ők nekem anno megoldották okosba. Viszont haver túlzásba vitte és 3db fél literest rendelt. 1db volt egy csomagban, 2db egy másikban. Az 1db-osat átengedték, a 2db-osat nem. Érdemes vigyázni és óvatosnak lenni. Egyébként az EliquidVG-s 100as nikket is lekapcsolták egyszer egy másik ismerősnek. Magammal nem tudok példálozni, mert 2 évente rendelek 100ml 100-ast, azzal elvagyok, és még el sem kaptak sosem. :grin:

4 kedvelés

A probléma ott van hogy már nincs 100 as nick remélem sokk van még neked :slight_smile: és nem is lesz és ha kifogynak akkor talán bezár a bazár az meg hogy gyengébb pont most az 50 es szerinted véletlen ? ugyan :smiley: és nem is azt mondtam hogy az eu t figyelik ott nincs vám … nem érdekük és nem is bírnák emberekkel ott szúró próba van(drog stb stb gyanús anyagok) . de ha a tengerentúlról próbálkozol azt tuti megnézik 99% . ban. Hiszen vámolandó!

4 kedvelés

A kulcs még lehet az ha rá írja hogy gift (ajándék tárgy ) vagy 22 euros érték határ… De ha egy böszme nagy doboz akkor persze hogy belenéznek :smiley:

1 kedvelés

mi az hogy nincs már 100as nic?

1 kedvelés

Nincs az oldalon csak 50 mg os nikotin

1 kedvelés

200as még van, meg tiszta 1000ml/mg is!

Szerintem Ő erre az oldalra gondol:http://eliquidvg.eu/

1 kedvelés

http://eliquidvg.eu/alapok/nikotinos-100?product_id=670
Itt is elérhető, nem tudom melyik oldalra gondolt!
De innen még egyszer nem kockáztatok ezzel hal szagú szarral!
400ml-ből eddig 100ml volt normális minőségű az is kb 2éve!

2 kedvelés

Akkor nem tom :slightly_smiling_face: Igen sok a panasz rájuk…

2 kedvelés