Kumulusvape szállítás

Nem egész 4 munkanap alatt kapom ma kézbe a rendelésem…azért ez nem semmi! Bravó kumulus és dpd :+1:

6 kedvelés

Nem rossz, tény és való. Mondjuk kb 2700 Ft körül van a szállítási költség.

50 Euro-tól ingyenes.

4 kedvelés

az jo gyorsak nagyon,kíváncsi leszek nekem mennyi lesz a szállítási idő ne,hogy már csak ti rendeljetek a kumulusrol :wink::grinning::sweat_smile:

2 kedvelés

Én vasárnap éjjel rendeltem és pénteken kaptam kézhez. 4-5 munkanap alatt eddig mindig ideért.

4 kedvelés

Kumulusvapenél érdemes nézni, hogy nem-e járt le az aroma szavatossága. Én már 2x jártam így és ilyenkor jogosult a vásárló bánatkuponra​:smile:

Sziasztok na ha minden igaz ma jön a kumulusvape nekem is kaptam smt is ugye a szombat,vasárnapot nem számítom munkanapnak akkor 4 nap a szállítás​:wink:gyorsak tényleg ezek.:grin:

2 kedvelés

Az én kínai csomagom meg 8napja van Hollandiában. :triumph:

1 kedvelés

Az enyém 4 napja a levegőben van. :smiley:

1 kedvelés

Még soha semmi nem maradt fent…max ha Föld körüli pályára került közben :grinning:

egyszer csak le száll a levegőből a földre​:grin:

Az a fránya gravitáció lehúzza majd :wink:

1 kedvelés

ne hogy lefoglalják Hollandiában,ne hogy azt hidjék hogy más van benne kis anyag​:sweat_smile::grin:kis holland cucc​:grin:

Igaz ez sourcemore-os rendelés, de valóban nem maradt a levegőben… :rofl:

Nekem még “nem esett le” :rofl:

hollandoknál erősebb a gravitáció:rofl:…szintén HuaHan csomag. A nyomkövetése egy kalap sz@r. ExpressOne még most sem mutatja, hogy a hub-ba érkezett 6órája.
Jegyzet 2022-08-30 145401